Liga: | PLPU |
Místo: | Rynárec |
Okres: | Pelhřimov |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 13. 07. 2019 13:00 |
Kontakt: | Zdeněk Vlk |
Telefon: | 721 553 264 |
Začátek rezervace: | 30. 06. 2019 18:00 |
Konec rezervace: | 13. 07. 2019 12:00 |
Začátek tipování: | 13. 07. 2019 20:00 |
Konec hlasování: | 13. 07. 2019 00:00 |
Zadal: | Ondřej Pecha |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | neurčeno |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rynarec-10412.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Rynárec | PE | Jan Šátek | ||
2 | 2 | Milíčov | JI | Filip Pech | ||
3 | 3 | Markvarec | JH | Ondřej Pecha | ||
4 | 4 | Nový Rychnov | PE | Jakub Novák | ||
5 | 5 | Panské Dubenky | JI | Matěj Petrů | ||
6 | 6 | Božejovice | TA | Jakub Vávrovský | ||
7 | 7 | Žirovnice | PE | Jakub Růžička | ||
8 | 8 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | ||
9 | 9 | Kaliště | JI | Vojta Šindelář | ||
10 | 10 | Batelov | JI | Standa Lávička | ||
11 | 11 | Strmilov | JH | Marek Přibyl | ||
12 | 12 | Choustník | TA | Sabina Šimečková | ||
13 | 13 | Sedlatice | JI | Martin Běhounek | ||
14 | 14 | Dolní Němčice | JH | Mirek Havlík | ||
15 | 15 | Mysletice | JI | Karel Běhan | ||
16 | 16 | Babice | PE | Jakub Novák | ||
17 | 17 | Kamenice nad Lipou | PE | Vojta Šindelář | ||
18 | 18 | Sedlejov | JI | Blanka Pavlů | ||
19 | 23 | Sedlatice | B | JI | Martin Běhounek | |
20 | 29 | Libkova Voda | PE | Pavel Kubů | ||
21 | 30 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Nová Včelnice | JH | Pavlína Jirků | ||
2 | 2 | Choustník | TA | Sabina Šimečková | ||
3 | 3 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
4 | 4 | Zdešov | JH | Nikola Vašková | ||
5 | 6 | Dolní Cerekev | JI | Veronika Jelínková | ||
6 | 7 | Batelov | JI | Pavla Kaňkovská | ||
7 | 8 | Sedlejov | JI | Blanka Pavlů |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2009/08/29 | Rynárec, PE, Pohár Rynárec | |
2010/08/28 | Rynárec, PE, Pohár Rynárec | |
2018/07/14 | Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec | |
2019/07/13 | Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B | |
2022/07/16 | Rynárec, 5.kolo PLPÚ O pohár starosty 2B | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč | |
2024/05/26 | Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice | |
2024/06/08 | Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |