Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Jezeřany-Maršovice, hřiště

Název soutěže a popis: O pohár obce Jezeřany-Maršovice,BHL+ZNL M+Ž+dorost
Kontakt:   Lukáš Badin
Kdy: 25. 05. 2019 10:00
Telefon:  +420 777 228 092
Začátek rezervace: 11. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  10. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krasonice 16,83 JI 16,83 16,56
2.  Pasohlávky 16,85 BV 16,29 16,85
3.  Police 17,96 TR 17,63 17,96
4.  Mikulovice 18,39 ZN 18,06 18,39
5.  Dobřínsko 18,99 ZN 18,37 18,99
6.  Chvalovice 19,04 ZN 18,19 19,04
7.  Skalica Schaeffler 19,38 SI 18,93 19,38
8.  Únanov 19,44 ZN 19,44 18,96
9.  Šaratice 19,45 VY 19,45 17,74
10.  Hovorany 19,90 HO 19,49 19,90
11.  Tvrdonice 20,12 BV 20,12 19,66
12.  Černín 20,72 ZN 20,58 20,72
13.  Křenovice 20,80 VY 20,80 18,75
14.  Kobylí 21,13 BV 21,06 21,13
15.  Lesná 21,14 ZN 20,61 21,14
16.  Moutnice 21,80 BO 19,24 21,80
17.  Lesonice 22,87 ZN 22,87 22,34
18.  Jezeřany-Maršovice 24,28 ZN 24,28 23,51
19.  Dobřínsko B 25,35 ZN 25,35 22,25
20.  Lanžhot 28,48 BV 26,02 28,48
21.  Čeložnice NP HO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Mikulovice 18,88 ZN 18,88 18,44
2.  Miroslav 19,50 ZN 19,50 17,82
3.  Poštorná 20,39 BV 20,39 19,85
4.  Křenovice 22,58 VY 21,36 22,58
5.  Loděnice 25,25 ZN 25,25 22,74
6.  Božice 35,69 ZN 35,69 33,72
7.  Tvrdonice NP BV NP NP
7.  Lanžhot NP BV NP NP

Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Poštorná 24,38 BV 24,38 23,47
2. Jezeřany-Maršovice 26,41 ZN 25,03 26,41
3. Hovorany 40,92 HO 40,92 34,51


Dobřínsko, fotbalové hřiště

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce, II. kolo ZNL
Kontakt:   Ing. Petr Novák
Kdy: 01. 06. 2019 10:00
Telefon:  +420 725 316 896
Začátek rezervace: 18. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  01. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 31. 05. 2019 19:00
Konec hlasování: 01. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jezeřany-Maršovice 17,69 ZN 17,24 17,69
2.  Chvalovice 18,93 ZN 18,93 18,40
3.  Dobřínsko 18,99 ZN 18,99 18,52
4.  Únanov 20,64 ZN 19,67 20,64
5.  Černín 21,80 ZN 17,86 21,80
6.  Bohutice 23,41 ZN 21,39 23,41
7.  Police 24,74 TR 17,94 24,74
8.  Dobřínsko B 29,70 ZN 23,91 29,70
9.  Lesná 35,48 ZN 19,65 35,48
10.  Mikulovice NP ZN NP 17,76

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Miroslav 17,97 ZN 17,82 17,97
2.  Mikulovice 19,34 ZN 18,62 19,34
3.  Božice 20,88 ZN 20,13 20,88
4.  Miroslav B NP ZN NP 18,14


Mikulovice, hřiště

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce, III. kolo ZNL
Kontakt:  
Kdy: 29. 06. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 15. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Mikulovice 17,74 ZN 17,40 17,74
2.  Černín 18,36 ZN 18,01 18,36
3.  Police 18,40 TR 17,10 18,40
4.  Dobřínsko 18,53 ZN 18,53 17,93
5.  Jezeřany-Maršovice 19,66 ZN 18,67 19,66
6.  Chvalovice 20,17 ZN 20,17 19,73
7.  Dobřínsko B 20,50 ZN 19,78 20,50
8.  Únanov 20,77 ZN 20,65 20,77
9.  Lesná 20,87 ZN 20,81 20,87
10.  Újezd 21,32 ZN 21,32 21,19
11.  Mikulovice B 35,65 ZN 35,65 33,47
12.  Horní Dunajovice 37,35 ZN 37,35 36,46
13.  Bohutice NP ZN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Božice 19,71 ZN 19,71 18,63
2.  Mikulovice 20,40 ZN 19,33 20,40


Výrovice, sportovní areál

Název soutěže a popis: O putovní pohár PERSPEKTY, Výrovice, IV.kolo ZNL
Kontakt:   Jolana Frýbertová
Kdy: 30. 06. 2019 10:00
Telefon:  734 572 795
Začátek rezervace: 15. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  30. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.perspekta.cz
Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hodějice 16,73 VY 16,73 16,60
2.  Mikulovice 17,14 ZN 17,14 17,01
3.  Dobřínsko 17,44 ZN 17,15 17,44
4.  Jezeřany-Maršovice 17,57 ZN 17,38 17,57
5.  Černín 17,62 ZN 16,49 17,62
6.  Chvalovice 18,20 ZN 18,20 17,70
7.  Police 18,21 TR 17,22 18,21
8.  Výrovice 19,22 ZN 19,83 19,22
9.  Únanov 19,25 ZN 19,00 19,25
10.  Dobřínsko B 20,18 ZN 20,18 19,97
11.  Lesná 22,21 ZN 22,19 22,21

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Mikulovice 17,63 ZN 16,26 17,63
2.  Božice 19,03 ZN 18,71 19,03
3.  Miroslav 30,05 ZN 30,05 18,00


Božice, fotbalové hřiště

Název soutěže a popis: O pohár obce, V. kolo ZNL
Kontakt:  
Kdy: 06. 07. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 22. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  06. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 05. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Černín 18,19 ZN 18,19 18,01
2.  Jezeřany-Maršovice 18,82 ZN 17,93 18,82
3.  Mikulovice 19,04 ZN 19,04 18,43
4.  Únanov 19,24 ZN 18,97 19,24
5.  Lesná 19,58 ZN 19,24 19,58
6.  Chvalovice 20,82 ZN 20,82 22,32
7.  Dobřínsko B 24,59 ZN 24,59 24,57
8.  Police 39,70 TR 39,70 22,70
9.  Dobřínsko 40,14 ZN 40,14 35,94

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Miroslav 21,22 ZN 21,09 21,22
2.  Mikulovice 22,17 ZN 22,17 21,90
3.  Božice 24,64 ZN 21,15 24,64


Vedrovice, fotbalové hřiště

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce, VI. kolo ZNL
Kontakt:  
Kdy: 13. 07. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  13. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 12. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 13. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Police 18,52 TR 18,33 18,52
2.  Mikulovice 18,58 ZN 18,58 17,87
3.  Dobřínsko 18,71 ZN 18,71 18,17
4.  Černín 18,80 ZN 18,80 17,87
5.  Únanov 20,07 ZN 20,07 19,94
6.  Lesná 22,30 ZN 19,86 22,30
7.  Dobřínsko B 25,17 ZN 24,32 25,17
8.  Jezeřany-Maršovice 63,84 ZN 62,44 63,84
9.  Bohutice NP ZN NP 41,58
9.  Mikulovice B NP ZN 23,71 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Mikulovice 19,08 ZN 19,08 19,01
2.  Miroslav 19,42 ZN 19,42 18,91
3.  Miroslav B 20,37 ZN 20,20 20,37
4.  Božice 22,37 ZN 22,37 20,18
5.  Jiřice u Miroslavi 47,86 ZN 47,86 43,54
6.  Vedrovice NP ZN 33,37 41,81


Miroslav, před Hasičskou zbroj

Název soutěže a popis: O pohár města Miroslav, VII. kolo ZNL, asfalt
Kontakt:   Václav Kondler
Kdy: 20. 07. 2019 09:00
Telefon:  +420 725 998 460
Začátek rezervace: 06. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  20. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 20. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jezeřany-Maršovice 18,49 ZN 18,49 18,44
2.  Police 19,01 TR 18,47 19,01
3.  Dešná B 19,59 JH 19,59 19,03
4.  Mikulovice 20,08 ZN 20,08 19,87
5.  Únanov 20,79 ZN 20,17 20,79
6.  Šaratice 22,41 VY 22,41 18,74
7.  Dobřínsko B 23,47 ZN 23,47 23,11
8.  Bohutice 24,21 ZN 24,21 22,56
9.  Chvalovice 27,24 ZN 26,49 27,24
10.  Lesná 32,16 ZN 32,16 19,50
11.  Černín 33,40 ZN 32,24 33,40
12.  Dobřínsko 35,50 ZN 35,48 35,50
13.  Mikulovice B 39,57 ZN 39,12 39,57
14.  Miroslavské Knínice NP ZN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Miroslav 20,94 ZN 19,91 20,94
2.  Mikulovice 21,82 ZN 21,82 21,27
3.  Miroslav B 34,43 ZN 33,34 34,43
4.  Božice 36,59 ZN 36,59 30,87


Loděnice, fotbalové hřiště

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce, VIII. kolo ZNL
Kontakt:  
Kdy: 10. 08. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 08. 2019 10:00
Začátek tipování:  10. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 08. 2019 10:00
Konec hlasování: 10. 08. 2019 00:00


Lesná, hřiště

Název soutěže a popis: O pohár, IX. kolo ZNL, !!! 2B - NOČNÍ !!!
Kontakt:  
Kdy: 17. 08. 2019 20:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 17. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  17. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00


Chvalovice, sportovní areál

Název soutěže a popis: Pohár odborné rady velitelů, X. kolo ZNL, noční
Kontakt:  
Kdy: 24. 08. 2019 19:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 24. 08. 2019 19:00
Začátek tipování:  24. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 08. 2019 19:00
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00

Počet soutěží: 10  Celkem pokusů:  18
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: