Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 17. 05. 2022 2022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
2 31. 07. 2022 2022/08/11 Hřiště Zborovice, IV. Ročník požárního sportu KM -
3 01. 08. 2022 2022/08/12 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL - XXVII. ročník Memoriál F. H. OP -
4 07. 08. 2022 2022/08/12 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
5 03. 08. 2022 2022/08/12 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž-11.ročník Memoriálu V. K. VS -
6 20. 06. 2022 2022/08/06 Lukov u Znojma, Soutěž v Požárním útoku mladí hasiči ZN -
7 30. 07. 2022 2022/08/12 Horní Poříčí - děti, O pohár starosty obce - ŠHL - Děti - 2022 ST ŠHL
8 09. 08. 2022 2022/08/13 Kojetín, hřiště u stadionu, Hodový koláč PR -
9 30. 07. 2022 2022/08/13 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
10 01. 08. 2022 2022/08/12 KAROLINKA, údolí Raťkov, 53.ročník,Raťkovská Grapa VS -
11 08. 08. 2022 2022/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
12 07. 08. 2022 2022/08/13 Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
13 30. 07. 2022 2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
14 29. 07. 2022 2022/08/12 Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM PHL
15 30. 07. 2022 2022/08/12 Hovorany,náhradní fotbalové hř, 5. Memoriál Miroslava Zemčíka, M+Ž+DOR.10.kolo BHL HO BHL
16 31. 07. 2022 2022/08/13 Zbraslav, Zbraslav BO ŽL
17 05. 08. 2022 2022/08/12 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
18 22. 07. 2022 2022/08/12 Sádek Areál, Sádek, Areál, 8. kolo Moravskoslezského poháru OP -
19 28. 07. 2022 2022/08/13 Staré Město, O putovní pohár starosty města Starého Města UH VCUH
20 07. 08. 2022 2022/08/13 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
21 08. 08. 2022 2022/08/13 Hasičský areál Ploukonice, Noční soutěž SM -
22 20. 06. 2022 2022/08/06 Lukov u Znojma, Soutěž v požárním útoku na 2B Noční ZN -
23 01. 08. 2022 2022/08/11 Hřiště Zborovice, V. Ročník požárního sportu KM -
24 01. 08. 2022 2022/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B OL -
25 31. 07. 2022 2022/08/12 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
26 07. 08. 2022 2022/08/13 Niva, Noční soutěž - 2B PV VCPV
27 31. 07. 2022 2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
28 08. 08. 2022 2022/08/13 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022 SM PKL
29 30. 07. 2022 2022/08/13 Poštorná, Na Valtické - ZŠ, O put.pohár starosty města a Zdeňka Hanáka, 11.kol BV BHL
30 07. 08. 2022 2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B SU -
31 31. 07. 2022 2022/08/14 Lhotky sport, Lhotky sport ZR ŽL
32 01. 08. 2022 2022/08/13 Němčice, O pohár SDH Němčice BK VCBL
33 31. 07. 2022 2022/08/14 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
34 01. 08. 2022 2022/08/14 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, X.kolo MSP-V. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
35 09. 08. 2022 2022/08/19 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín JN FNC
36 15. 08. 2022 2022/08/19 Sukorady, sportovní areál, Sukoradský pohár MB BP
37 06. 08. 2022 2022/08/20 Smilov, Smilov HB HBHL
38 06. 08. 2022 2022/08/20 Ctiboř, hřiště, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC TCL
39 06. 08. 2022 2022/08/20 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
40 06. 08. 2022 2022/08/19 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN EXČR
41 06. 08. 2022 2022/08/20 Ctiboř, hřiště MIMO, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC TCL
42 12. 08. 2022 2022/08/19 Zámecký park Velká Bystřice, XI. ročník pohárové soutěže v požárním útoku 2B OL -
43 15. 08. 2022 2022/08/19 Liberec - Karlinky, 5.kolo PKL - Liberec - Karlinky 2022 LI PKL
44 12. 08. 2022 2022/08/19 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
45 08. 08. 2022 2022/08/19 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
46 21. 07. 2022 2022/08/20 areál hasičské zbrojnice, Vrbno pod Pradědem (2B) BR -
47 07. 08. 2022 2022/08/19 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
48 07. 08. 2022 2022/08/19 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
49 07. 08. 2022 2022/08/19 Vacov - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
50 07. 08. 2022 2022/08/19 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, 8.kolo Moravského poháru - O pohár starosty PR MPMHJ
51 08. 08. 2022 2022/08/20 Hrubá Vrbka - has. areál, O pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO GPHO
52 04. 07. 2022 2022/08/19 hřiště Vítonice, Pohár mladých hasičů Vítonice (ZN) ZN -
53 01. 08. 2022 2022/08/19 BELUŠA, Hasičská súťaž o pohár starostu obce PU -
54 06. 08. 2022 2022/08/18 Tylovice, Soutěž O pohár starosty města Rožnov pod Radhoštěm VS VHL
55 14. 08. 2022 2022/08/20 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
56 06. 08. 2022 2022/08/18 Loučka, 2. ročník soutěže O pohár starosty obce Loučka VS VHL
57 07. 08. 2022 2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
58 08. 08. 2022 2022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
59 07. 08. 2022 2022/08/19 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
60 09. 08. 2022 2022/08/20 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
61 27. 06. 2022 2022/08/26 Prštice, fotbalové hřiště, memoriál Františka Putnara BO -
62 12. 08. 2022 2022/08/25 Hasičský areál u Bartošovce, 8 roč. Noční soutěže SDH Štěpánkovice 10 kolo NHHL OP -
63 19. 07. 2022 2022/08/26 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice TR -
64 22. 08. 2022 2022/08/26 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
65 12. 08. 2022 2022/08/27 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
66 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
67 14. 08. 2022 2022/08/26 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
68 01. 08. 2022 2022/08/27 Hřiště SDH Štítary, O putovní pohár SDH Štítary, 2B DO -
69 13. 08. 2022 2022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
70 19. 07. 2022 2022/08/26 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka & O putovní pohár starosty města TR -
71 27. 07. 2022 2022/08/27 fotbalové hřiště, Zátor (2B) BR -
72 14. 08. 2022 2022/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
73 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany, ŠHL 2022 PT ŠHL
74 14. 08. 2022 2022/08/26 Lobodice - hasičský areál, 9.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
75 19. 08. 2022 2022/08/26 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
76 21. 08. 2022 2022/08/27 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
77 08. 08. 2022 2022/08/27 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
78 10. 08. 2022 2022/08/26 Únanov, O pohár koupaliště Pohoda ZN -
79 14. 08. 2022 2022/08/27 Jamnice, 10. kolo Moravskoslezského poháru OP -
80 08. 08. 2022 2022/08/26 Kostelec nad Černými lesy, 5. kolo Podlipanské ligy v Kostelci nad Č. lesy KO PL
81 21. 08. 2022 2022/08/27 Haňovice, ONL - noční soutěž 2B OL ONL
82 13. 08. 2022 2022/08/26 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
83 13. 08. 2022 2022/08/27 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary DO CHNHL
84 13. 08. 2022 2022/08/28 U fotbalového hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
85 14. 08. 2022 2022/08/26 Lešná, O pohár starosty SDH a O pohár starosty obce VS VHL
86 15. 08. 2022 2022/08/27 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
87 14. 08. 2022 2022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
88 08. 08. 2022 2022/09/02 Jezdkovice, Noční pohárová soutěž OP -
89 10. 08. 2022 2022/08/31 Hasičská dráha Chvalovice, O Pohár starosty obce Chvalovice MH ZN -
90 20. 08. 2022 2022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
91 20. 08. 2022 2022/09/03 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
92 29. 08. 2022 2022/09/02 Březno, sportovní areál, Pohár Klenice MB BP
93 19. 07. 2022 2022/09/03 Na návsi v Bratčicích, O Putovní pohár starosty obce Bratčice BO -
94 19. 08. 2022 2022/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár UO VCU
95 29. 08. 2022 2022/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
96 20. 08. 2022 2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
97 28. 08. 2022 2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky OL BIOMAC HE
98 20. 08. 2022 2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
99 20. 08. 2022 2022/09/03 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
100 19. 07. 2022 2022/09/03 Na návsi v Bratčicích, Požární útok mládeže. BO -
101 03. 08. 2022 2022/09/03 Areál Sádek, Sádek 2B - HLP OP -
102 20. 08. 2022 2022/09/03 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
103 20. 08. 2022 2022/09/01 Fotbalové hřiště Chropyně, Memorial Jana Zapletala KM -
104 26. 08. 2022 2022/09/02 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
105 01. 08. 2022 2022/09/03 ZA ZDRAVOTNÍM STŘEDISKEM, O pohár obce Horní Dunajovice 2022 ZN -
106 20. 08. 2022 2022/09/02 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
107 24. 08. 2022 2022/08/31 Sezemice, Noční soutěž děti MB -
108 21. 08. 2022 2022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR TRL
109 02. 02. 2022 2022/02/02 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK VČHL
110 21. 08. 2022 2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
111 21. 08. 2022 2022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
112 26. 08. 2022 2022/09/03 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
113 21. 08. 2022 2022/09/04 Srbice, dětská hasičská soutěž v požárním útoku DO -
114 19. 07. 2022 2022/09/09 Jemnice, náměstí Svobody, Noční soutěž O putovní pohár Barchanu TR -
115 27. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále TR -
116 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice - MH, Pohárová soutěž Chořelice 2022 - MH OL -
117 27. 08. 2022 2022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR TRL
118 27. 08. 2022 2022/09/10 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
119 05. 09. 2022 2022/09/09 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN JL
120 05. 09. 2022 2022/09/09 Kosořice, sportovní areál, Pohár Doubravka MB BP
121 08. 08. 2022 2022/09/11 Areál Plaza, Plzeň Košutka-Globus PM -
122 10. 08. 2022 2022/09/10 louka u zbrojnice, Bernartice (2B) JE -
123 26. 08. 2022 2022/09/10 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk UO VCU
124 27. 08. 2022 2022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
125 27. 08. 2022 2022/09/10 Herálec, Herálec HB HBHL
126 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce - děti, ŠHL - Děti - 2022 KT ŠHL
127 26. 07. 2022 2022/07/26 Husovo náměstí, O pohár starosty města, 2B, PZ -
128 31. 07. 2022 2022/09/10 Holice, za mateřskou školkou, 10.ročník TFA Holické kombajn OL -
129 27. 08. 2022 2022/09/10 Srbice, O putovní pohár Václava Procházky DO -
130 04. 09. 2022 2022/09/10 Lukov, O pohár starosty obce Lukov ZL -
131 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2022 OL -
132 27. 08. 2022 2022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
133 28. 08. 2022 2022/09/09 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
134 28. 08. 2022 2022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR ŽL
135 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce, ŠHL 2022 KT ŠHL
136 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
137 26. 06. 2022 2022/09/10 Újezd, O pohár starosty obce Újezd ZN -
138 13. 08. 2022 2022/09/10 Nahý Újezdec - MIMO, Memoriál F. Fidlera - 11. ročník TC TCL
139 27. 08. 2022 2022/09/08 Loukov, O pohár starosty SDH Loukov KM VHL
140 27. 08. 2022 2022/09/09 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
141 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B) OL BIOMAC HE
142 02. 09. 2022 2022/09/09 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
143 28. 08. 2022 2022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR TRL
144 26. 08. 2022 2022/09/11 Bohousová, Česká Rybná UO VCU
145 28. 08. 2022 2022/09/04 Herálec, O pohár HB HBMH
146 28. 08. 2022 2022/09/09 Čechy, 10.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
147 05. 09. 2022 2022/09/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
148 28. 08. 2022 2022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR ŽL
149 03. 09. 2022 2022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR TRL
150 03. 09. 2022 2022/09/17 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC TCL
151 27. 08. 2022 2022/09/17 Plačice - hřiště, 16. ročník PLAČICKÉHO POHÁRU HK -
152 02. 09. 2022 2022/09/17 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
153 03. 09. 2022 2022/09/17 Srch, Srch _ PA HBHL
154 12. 09. 2022 2022/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
155 03. 09. 2022 2022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
156 17. 08. 2022 2022/09/17 Lipová – lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE -
157 03. 09. 2022 2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH PLPU
158 04. 09. 2022 2022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR ŽL
159 04. 09. 2022 2022/09/16 Výkleky, 11.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
160 04. 09. 2022 2022/09/16 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
161 11. 09. 2022 2022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH JHHL
162 01. 09. 2022 2022/09/17 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla OP -
163 09. 09. 2022 2022/09/16 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž 2B SDH Radslavice VY -
164 11. 09. 2022 2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
165 20. 08. 2022 2022/09/09 Volenice, Volenická noc PB -
166 07. 09. 2022 2022/09/17 Dalešice, FNC Dalešice JN FNC
167 04. 09. 2022 2022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
168 10. 09. 2022 2022/09/24 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
169 10. 09. 2022 2022/09/24 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
170 19. 09. 2022 2022/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
171 04. 01. 2022 2022/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022 DO -
172 18. 09. 2022 2022/09/24 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení) OL BIOMAC HE
173 10. 09. 2022 2022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH PLPU
174 11. 09. 2022 2022/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
175 19. 09. 2022 2022/09/23 Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1louka u zbrojnicenerozlišeno Široká Niva92022-08-10 18:33:48
2louka u zbrojnicenerozlišeno Široká Niva32022-08-10 18:33:31
3louka u zbrojnicenerozlišeno Vrbno pod Pradědem22022-08-10 18:33:15
4Poštorná, Na Valtické - ZŠSmíšený dorostHrubá Vrbka32022-08-10 18:23:42
5Hovorany,náhradní fotbalové hřSmíšený dorostHrubá Vrbka62022-08-10 18:22:25
6RudiceMuži Malá Lhota202022-08-10 17:09:20
7Kostelecnerozlišeno Strýčkovice82022-08-10 16:19:45
8Kostelecnerozlišeno Strýčkovice22022-08-10 16:19:33
9Olešnicenerozlišeno Bílovice222022-08-10 15:41:05
10HradčoviceŽeny Hradčovice122022-08-10 15:29:30
11HradčoviceŽeny Hradčovice62022-08-10 15:29:18
12Pěnčín (areál Huť)Muži Sezemice172022-08-10 15:17:27
13Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiSezemice142022-08-10 15:15:51
14Kozmice, areál SDH - TJ Sokolnerozlišeno Svoboda212022-08-10 15:05:31
15Nivanerozlišeno Olšany u Prostějova332022-08-10 14:46:39
16Malá SkálaMuži Rašín252022-08-10 14:34:45
17RudiceMuži Žďár72022-08-10 14:21:00
18RadonínŽeny Výčapy22022-08-10 14:06:59
19Kostelecnerozlišeno Honezovice232022-08-10 14:00:35
20Kozmice, areál SDH - TJ SokolŽeny Píšť112022-08-10 13:53:25
21Sádek AreálŽeny Píšť62022-08-10 13:51:37
22Tréninkové hřiště TJ Tatrannerozlišeno Malovice272022-08-10 13:35:09
23Hasičská dráha ChvaloviceMladší žáci Chvalovice12022-08-10 13:14:07
24Hasičská dráha ChvaloviceStarší žáci Chvalovice12022-08-10 13:13:59
25MiřeticeMuži Chotěmice392022-08-10 12:55:30
26MiřeticeMuži Sloup302022-08-10 12:54:56
27MiřeticeMuži Skalice92022-08-10 12:53:52
28Sádek AreálŽeny Bělá82022-08-10 12:29:54
29Kozmice, areál SDH - TJ SokolŽeny Markvartovice102022-08-10 12:28:35
30RudiceMuži Jabloňany182022-08-10 12:13:13
31SmilovŽeny Česká Bělá102022-08-10 11:24:49
32BukováŽeny Žákava82022-08-10 11:17:37
33RapšachŽeny Dolní Žďár22022-08-10 11:08:50
34Vacov - dětiStarší žáci Dřešín62022-08-10 11:02:16
35Vacov - dětiStarší žáci Dřešín12022-08-10 11:01:51
36MiřeticeMuži Sloup482022-08-10 10:54:21
37Košťálovnerozlišeno Jablonec nad Jizerou242022-08-10 10:41:01
38RadonínŽeny Štěměchy82022-08-10 10:33:51
39Kojetín, hřiště u stadionunerozlišeno Dětkovice32022-08-10 10:27:57
40HrabišínMuži Dětkovice322022-08-10 10:26:04
41Olešnicenerozlišeno Dětkovice852022-08-10 10:25:33
42Olešnicenerozlišeno Střelice662022-08-10 09:43:47
43Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiBrada - Rybníček122022-08-10 09:34:49
44Pěnčín (areál Huť)Muži Brada - Rybníček152022-08-10 09:34:36
45Tréninkové hřiště TJ Tatrannerozlišeno Počepice182022-08-10 08:50:25
46Tréninkové hřiště TJ Tatrannerozlišeno Počepice122022-08-10 08:48:15
47Mikulovice hřištěnerozlišeno Krasonice212022-08-10 08:31:27
48Pěnčín (areál Huť)Muži Janův Důl132022-08-10 08:18:01
49Pěnčín (areál Huť)Ženy Jeřmanice122022-08-10 07:18:26
50Pěnčín (areál Huť)Muži Březová102022-08-10 07:17:06
51Pěnčín (areál Huť)Muži Krásná Ves52022-08-10 07:16:33
52RudiceMuži Sudice42022-08-10 07:15:29
53Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiDalešice102022-08-10 07:15:22
54RapšachMuži Mníšek72022-08-10 07:11:14
55Pěnčín (areál Huť)Muži Krásná Ves112022-08-10 06:21:21
56Olešnicenerozlišeno Nová Dědina232022-08-10 05:24:55
57Olešnicenerozlišeno Měrotín92022-08-09 23:07:49
58Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiŠkodějov52022-08-09 22:59:50
59Olešnicenerozlišeno Třeština592022-08-09 22:52:39
60RudiceMuži Kotvrdovice82022-08-09 22:42:22
61Olešnicenerozlišeno Bousín572022-08-09 22:36:03
62Rokytnice-u hasičské zbrojniceMuži Hoštice82022-08-09 22:35:07
63Kojetín, hřiště u stadionunerozlišeno Velká (Hranice III)22022-08-09 22:32:58
64Olešnicenerozlišeno Čelechovice na Hané372022-08-09 22:28:35
65Poštorná, Na Valtické - ZŠMuži Tvrdonice12022-08-09 22:20:51
66RudiceŽeny Kotvrdovice132022-08-09 22:20:19
67Hovorany,náhradní fotbalové hřMuži Tvrdonice152022-08-09 22:20:06
68Nivanerozlišeno Vrchoslavice222022-08-09 22:09:37
69Nivanerozlišeno Dub nad Moravou162022-08-09 22:08:22
70Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiHodkovice nad Mohelkou132022-08-09 22:00:05
71NěmčiceMuži Šošůvka222022-08-09 21:49:39
72HrabišínŽeny Pěnčín102022-08-09 21:47:03
73RudiceŽeny Ostrov u Macochy122022-08-09 21:44:36
74Pěnčín (areál Huť)Ženy Slatiny182022-08-09 21:44:01
75Němetice-výletištěnerozlišeno Loučka92022-08-09 21:25:32
76Hřiště Zborovicenerozlišeno Kostelany92022-08-09 21:24:11
77Nivanerozlišeno Ďáblice322022-08-09 21:14:46
78RudiceŽeny Černovice102022-08-09 21:08:12
79Třeština, hřištěŽeny Tršice102022-08-09 20:59:08
80Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiKoberovy152022-08-09 20:46:14
81Pěnčín (areál Huť)Muži Koberovy122022-08-09 20:45:21
82NěmčiceMuži Sychotín142022-08-09 20:43:40
83RudiceŽeny Sychotín82022-08-09 20:41:57
84RudiceMuži Sychotín112022-08-09 20:41:32
85RudiceMuži Sychotín172022-08-09 20:40:59
86Pěnčín (areál Huť)Ženy Hodkovice nad Mohelkou112022-08-09 20:36:58
87Hasičský areál Ploukonicenerozlišeno Jeřmanice172022-08-09 20:18:18
88RudiceŽeny Senetářov72022-08-09 20:14:59
89Pěnčín (areál Huť)Muži Desná III72022-08-09 20:10:11
90RudiceMuži Brumov152022-08-09 20:06:45
91RudiceMuži Bořitov162022-08-09 20:03:20
92RudiceMuži Bořitov102022-08-09 20:03:07
93RudiceŽeny Bořitov112022-08-09 20:02:52
94Pěnčín (areál Huť)Ženy Dalešice192022-08-09 20:02:44
95RudiceŽeny Bořitov32022-08-09 20:02:37
96RudiceŽeny Senetářov42022-08-09 20:02:33
97RudiceMuži Senetářov142022-08-09 20:02:09
98RudiceMuži Žernovník132022-08-09 20:01:54
99Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiVesec112022-08-09 20:01:44
100RudiceŽeny Lysice52022-08-09 20:01:43
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání