Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 06. 07. 2019 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
2 07. 07. 2019 2019/07/19 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
3 07. 07. 2019 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
4 12. 07. 2019 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
5 14. 07. 2019 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
6 05. 07. 2019 2019/07/19 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B PR -
7 08. 07. 2019 2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy OP -
8 15. 07. 2019 2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
9 08. 07. 2019 2019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů TR -
10 08. 07. 2019 2019/07/20 Medlov, hasičský areál, X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka OL -
11 06. 07. 2019 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
12 09. 07. 2019 2019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
13 10. 07. 2019 2019/07/20 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka PV -
14 07. 07. 2019 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
15 21. 06. 2019 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
16 05. 07. 2019 2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice OL -
17 01. 07. 2019 2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
18 10. 07. 2019 2019/07/20 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
19 07. 07. 2019 2019/07/20 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B OP -
20 22. 06. 2019 2019/07/25 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
21 13. 07. 2019 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
22 27. 06. 2019 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
23 13. 07. 2019 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
24 13. 07. 2019 2019/07/26 Kobylí, hasičské hřiště, O pohár Kobylí, VII. kolo BHL BV BHL
25 15. 07. 2019 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
26 13. 07. 2019 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
27 09. 07. 2019 2019/07/26 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou PR -
28 13. 07. 2019 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
29 13. 07. 2019 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
30 14. 07. 2019 2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník PE PLPU
31 29. 06. 2019 2019/07/26 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
32 13. 07. 2019 2019/07/13 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce ZN -
33 21. 07. 2019 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
34 17. 07. 2019 2019/07/27 fot.hřiště TJ Hrubá Vrbka, O pohár Perspekty - soutež na 2B HO -
35 13. 06. 2019 2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce RK -
36 14. 07. 2019 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
37 14. 07. 2019 2019/07/26 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
38 15. 07. 2019 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
39 15. 07. 2019 2019/07/26 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
40 14. 07. 2019 2019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka GPHO+BHL+Dorost HO GPHO
41 27. 07. 2019 2019/07/27 Hovorany - fotbalové hřiště, Memoriál M. Zemčíka -Hovorany BHL+GPHO -M+Ž+dorost HO BHL
42 17. 07. 2019 2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B VS -
43 16. 06. 2019 2019/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
44 03. 07. 2019 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
45 29. 07. 2019 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
46 27. 07. 2019 2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B OL -
47 20. 07. 2019 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
48 22. 07. 2019 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
49 22. 07. 2019 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
50 14. 07. 2019 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
51 20. 07. 2019 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
52 21. 07. 2019 2019/08/02 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
53 21. 07. 2019 2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI PLPU
54 01. 07. 2019 2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany KM -
55 21. 07. 2019 2019/08/02 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru OP -
56 15. 06. 2019 2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,, UH -
57 16. 07. 2019 2019/08/03 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B KM -
58 28. 07. 2019 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
59 20. 07. 2019 2019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce GPHO + Bhl HO GPHO
60 21. 07. 2019 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
61 22. 07. 2019 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
62 22. 07. 2019 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
63 21. 07. 2019 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
64 14. 07. 2019 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
65 21. 07. 2019 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
66 27. 07. 2019 2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
67 13. 06. 2019 2019/08/10 Sendražice, 5. kolo PHL KO PLHL
68 27. 07. 2019 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
69 27. 07. 2019 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
70 05. 08. 2019 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
71 27. 07. 2019 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
72 28. 07. 2019 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
73 16. 07. 2019 2019/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž v PÚ, 2B OL -
74 04. 08. 2019 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
75 30. 05. 2019 2019/08/08 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN) ZN -
76 01. 07. 2019 2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B KM -
77 08. 07. 2019 2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
78 31. 07. 2019 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
79 28. 07. 2019 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
80 28. 07. 2019 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
81 27. 07. 2019 2019/08/10 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O pohár, X.kolo BHL BV BHL
82 28. 07. 2019 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
83 26. 07. 2019 2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B VS -
84 03. 08. 2019 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
85 12. 08. 2019 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
86 03. 08. 2019 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
87 01. 05. 2019 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
88 17. 07. 2019 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
89 12. 08. 2019 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
90 05. 08. 2019 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
91 05. 08. 2019 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
92 03. 08. 2019 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
93 03. 08. 2019 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
94 04. 08. 2019 2019/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
95 03. 08. 2019 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
96 03. 08. 2019 2019/08/17 Bílovice, O POHÁR SDH BÍLOVICE UH VCUH
97 25. 07. 2019 2019/08/16 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom TA -
98 07. 08. 2019 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
99 11. 08. 2019 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
100 08. 07. 2019 2019/08/16 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR VCPR
101 04. 08. 2019 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
102 05. 08. 2019 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
103 05. 08. 2019 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
104 12. 08. 2019 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
105 28. 07. 2019 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
106 11. 08. 2019 2019/08/24 Dolany, O pohár PT ŠHL
107 19. 08. 2019 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
108 01. 03. 2019 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
109 01. 07. 2019 2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov VS -
110 24. 07. 2019 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
111 10. 08. 2019 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
112 10. 08. 2019 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
113 11. 08. 2019 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
114 12. 08. 2019 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
115 10. 08. 2019 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
116 10. 08. 2019 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
117 16. 08. 2019 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
118 18. 08. 2019 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
119 14. 08. 2019 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
120 11. 08. 2019 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
121 12. 08. 2019 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
122 11. 08. 2019 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
123 16. 08. 2019 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
124 11. 08. 2019 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
125 12. 08. 2019 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
126 17. 08. 2019 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
127 31. 07. 2019 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
128 18. 08. 2019 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
129 26. 08. 2019 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
130 18. 08. 2019 2019/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
131 18. 08. 2019 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
132 23. 08. 2019 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
133 25. 08. 2019 2019/08/31 Plinkout, Plinkout OL HE
134 25. 08. 2019 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
135 17. 08. 2019 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
136 18. 08. 2019 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
137 26. 08. 2019 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
138 01. 07. 2019 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
139 23. 08. 2019 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
140 24. 08. 2019 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
141 25. 08. 2019 2019/09/07 Jáma, O pohár PT ŠHL
142 02. 09. 2019 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
143 07. 08. 2019 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
144 24. 08. 2019 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
145 25. 08. 2019 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
146 25. 08. 2019 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
147 01. 09. 2019 2019/09/07 Měrotín, Měrotín OL HE
148 26. 08. 2019 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
149 06. 07. 2019 2019/07/19 Hrušky-POZOR-předběž.náhr.term, O pohár - Hrušky - BV, VI.kolo BHL- náhradní BV BHL
150 18. 08. 2019 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
151 24. 08. 2019 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
152 24. 08. 2019 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
153 01. 09. 2019 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
154 25. 08. 2019 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
155 01. 09. 2019 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
156 25. 08. 2019 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
157 26. 08. 2019 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
158 25. 08. 2019 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
159 31. 05. 2019 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
160 12. 08. 2019 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
161 31. 08. 2019 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
162 09. 09. 2019 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
163 31. 08. 2019 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
164 31. 08. 2019 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
165 01. 09. 2019 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
166 09. 09. 2019 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
167 31. 08. 2019 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
168 14. 08. 2019 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
169 25. 08. 2019 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
170 31. 08. 2019 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
171 01. 09. 2019 2019/09/13 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
172 01. 09. 2019 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
173 31. 08. 2019 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
174 09. 09. 2019 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
175 08. 09. 2019 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
176 16. 09. 2019 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
177 15. 09. 2019 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
178 16. 09. 2019 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
179 14. 09. 2019 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
180 17. 03. 2019 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
181 22. 09. 2019 2019/09/28 Olešnice, Olešnice OL HE
182 23. 09. 2019 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Medlov, hasičský areálnerozlišeno Dolní Libina92019-07-20 11:37:13
2Medlov, hasičský areálnerozlišeno Dolní Libina22019-07-20 11:37:03
3Kobylí, hasičské hřištěŽeny Poštorná42019-07-20 11:14:57
4Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Olešnice282019-07-20 10:59:34
5Kamenice nad LipouMuži Český Rudolec192019-07-20 10:31:52
6Janovice (2B)nerozlišeno Karlovice332019-07-20 10:16:21
7Svésedlicenerozlišeno Mladeč382019-07-20 09:54:56
8ŠumvaldŽeny Dolní Libina82019-07-20 09:50:06
9Janovice (2B)nerozlišeno Zátor322019-07-20 09:37:53
10ŠumvaldMuži Dětkovice232019-07-20 09:28:41
11ČernoviceŽeny Hodějice132019-07-20 07:44:54
12ŠumvaldŽeny Mladeč162019-07-20 07:42:24
13Vracov - fotba. hřištěŽeny Kuželov52019-07-20 07:28:20
14Malé Hoštice, hřištěMuži Hrabůvka132019-07-20 00:14:20
15Podmoklicenerozlišeno Koberovy142019-07-19 23:17:25
16Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Hrabice152019-07-19 22:33:16
17Podmoklicenerozlišeno Olešnice422019-07-19 21:09:30
18Podmoklicenerozlišeno Veselá392019-07-19 21:04:43
19Letohrad - OrliceMuži Seč572019-07-19 20:52:45
20Letohrad - KunčiceMuži Seč532019-07-19 20:51:34
21Svésedlicenerozlišeno Suchonice372019-07-19 20:31:22
22ZDISLAVICE - Sokolská zahradanerozlišeno Nětčice82019-07-19 20:23:07
23ZDISLAVICE - Sokolská zahradanerozlišeno Nětčice42019-07-19 20:22:51
24ZDISLAVICE - Sokolská zahradanerozlišeno Zborovice52019-07-19 20:22:35
25Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Nětčice92019-07-19 20:21:12
26Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Nětčice42019-07-19 20:20:47
27RychlovMuži Mladcová112019-07-19 20:18:04
28Cvičiště KojatínMuži Budíkovice42019-07-19 20:14:23
29Strýčkovicenerozlišeno Strýčkovice42019-07-19 19:53:27
30Podmoklicenerozlišeno Velké Hamry92019-07-19 19:41:39
31Podmoklicenerozlišeno Těpeře502019-07-19 19:41:20
32Polkovice fotbalové hřištěŽeny Želeč132019-07-19 18:58:31
33Polkovice fotbalové hřištěMuži Želeč162019-07-19 18:58:02
34Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Němetice152019-07-19 18:45:50
35Prušánky has. areálnerozlišeno Lanžhot102019-07-19 18:06:50
36Prušánky has. areálnerozlišeno Lanžhot32019-07-19 18:06:23
37Cvičiště KojatínŽeny Čechtín52019-07-19 17:35:07
38PravčiceŽeny Hlinsko82019-07-19 17:28:35
39RoštěníŽeny Hlinsko132019-07-19 17:26:46
40ČernoviceMuži Chrastavec202019-07-19 17:11:40
41RoštěníMuži Podhradní Lhota242019-07-19 16:08:48
42Malé Hoštice, hřištěŽeny Markvartovice22019-07-19 15:36:29
43MeziříčkoŽeny Velké Meziříčí32019-07-19 13:06:49
44Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Zdounky82019-07-19 12:44:52
45Krchlebynerozlišeno Hradec262019-07-19 12:12:12
46Janovice (2B)nerozlišeno Bernartice312019-07-19 11:39:51
47Zátor (2B)nerozlišeno Milostovice232019-07-19 10:48:59
48Poruba, Hřiště u KDnerozlišeno Bělotín212019-07-19 10:12:28
49Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Kožušany182019-07-19 10:08:49
50Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Kožušany162019-07-19 10:07:34
51Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Žernovník102019-07-19 10:05:01
52Radostín nad OslavouŽeny Benetice22019-07-19 10:00:05
53MeziříčkoŽeny Benetice22019-07-19 09:58:30
54Hovorany - fotba. hřištěMuži Moutnice152019-07-19 09:54:18
55Kobylí, hasičské hřištěMuži Moutnice132019-07-19 09:53:54
56Kamenice nad LipouMuži Sedlatice122019-07-19 09:48:53
57Kamenice nad LipouMuži Sedlatice72019-07-19 09:48:41
58Halže, hřištěnerozlišeno Černošín102019-07-19 09:06:38
59ČernoviceMuži Čikov402019-07-19 09:01:04
60PravčiceŽeny Opatovice152019-07-19 06:36:23
61PravčiceMuži Opatovice252019-07-19 06:35:52
62Vidče u hasičárnynerozlišeno Velké Karlovice152019-07-19 05:39:13
63Polkovice fotbalové hřištěŽeny Pustiměř122019-07-18 23:01:32
64Polkovice fotbalové hřištěMuži Pustiměř152019-07-18 23:00:16
65Vracov - fotba. hřištěŽeny Mistřín42019-07-18 22:51:01
66KučerovŽeny Pustiměř42019-07-18 22:50:01
67Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Podolí12019-07-18 21:50:09
68Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Podolí142019-07-18 21:50:09
69StříbřecMuži Stříbřec92019-07-18 21:39:32
70Janovice (2B)nerozlišeno Janovice302019-07-18 21:38:43
71fot.hřiště TJ Hrubá Vrbkanerozlišeno Velká nad Veličkou32019-07-18 21:25:07
72Hovorany - fotba. hřištěMuži Jezeřany-Maršovice122019-07-18 21:22:50
73fot.hřiště TJ Hrubá Vrbkanerozlišeno Lipov52019-07-18 21:14:49
74fot.hřiště TJ Hrubá Vrbkanerozlišeno Skalica62019-07-18 20:48:14
75Vracov - fotba. hřištěŽeny Křenovice32019-07-18 20:41:29
76ČernoviceMuži Bořitov242019-07-18 19:59:42
77ČernoviceMuži Bořitov192019-07-18 19:59:13
78ČernoviceŽeny Bořitov122019-07-18 19:59:03
79Poruba, Hřiště u KDnerozlišeno Hrabůvka102019-07-18 19:00:17
80Hustopeče nad Bečvou - hřištěŽeny Střítež nad Ludinou82019-07-18 18:40:03
81Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Juřinka182019-07-18 18:36:31
82Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Juřinka132019-07-18 18:36:11
83PravčiceŽeny Střítež nad Ludinou132019-07-18 18:36:02
84Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Loučka92019-07-18 18:11:58
85Svésedlicenerozlišeno Vojnice362019-07-18 17:06:36
86Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Hradec142019-07-18 16:48:33
87Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Loukov112019-07-18 16:46:30
88Janovice (2B)nerozlišeno Lipová-lázně262019-07-18 16:46:12
89Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Lešná62019-07-18 16:25:27
90Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Šebkovice192019-07-18 16:21:41
91Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Podhradní Lhota122019-07-18 16:15:05
92Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Šebkovice252019-07-18 16:12:20
93Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Šebkovice222019-07-18 16:11:18
94Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Jarcová82019-07-18 16:01:40
95Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Ratiboř52019-07-18 16:00:07
96Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Jarcová22019-07-18 15:59:38
97Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Podhradní Lhota72019-07-18 15:57:20
98Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Velká Lhota32019-07-18 15:53:57
99Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Velká Lhota102019-07-18 15:53:35
100Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Hoštice22019-07-18 14:51:53
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání