Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
22019/06/272019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
32019/07/132019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
42019/07/132019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
52019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
62019/06/292019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
72019/07/132019/07/27 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce ZN -
82019/07/172019/07/27 fot.hřiště TJ Hrubá Vrbka, O pohár Perspekty - soutež na 2B HO -
92019/07/142019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
102019/07/012019/07/28 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
112019/04/012019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka GPHO+BHL+Dorost HO GPHO
122019/08/022019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
132019/07/032019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
142019/07/142019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
152019/07/202019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
162019/06/152019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,, UH -
172019/04/012019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce GPHO + Bhl HO GPHO
182019/07/212019/08/03 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
192019/07/212019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
202019/07/212019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
212019/07/142019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
222019/07/212019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
232019/08/052019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
242019/07/272019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
252019/07/282019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
262019/04/012019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
272019/07/082019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
282019/07/282019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
292019/07/282019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
302019/07/282019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
312019/08/032019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
322019/07/172019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
332019/08/122019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
342019/08/032019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
352019/04/052019/08/17 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
362019/07/262019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom TA -
372019/08/122019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
382019/04/012019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
392019/07/282019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
402019/07/242019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
412019/08/142019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
422019/08/102019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
432019/08/112019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
442019/04/012019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
452019/08/162019/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
462019/08/112019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
472019/08/112019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
482019/08/162019/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
492019/08/112019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
502019/08/172019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
512019/07/312019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
522019/04/012019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
532019/08/182019/08/31 Loukov (Libosváry), O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
542019/08/232019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
552019/08/242019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
562019/08/232019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
572019/08/072019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
582019/08/242019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
592019/08/252019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
602019/04/012019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
612019/07/202019/09/07 Hrušky-POZOR-předběž.náhr.term, O pohár - Hrušky - BV, VI.kolo BHL- náhradní BV BHL
622019/08/182019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
632019/08/242019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
642019/08/242019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
652019/04/012019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
662019/06/012019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
672019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
682019/08/312019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
692019/09/092019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
702019/08/142019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
712019/08/252019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
722019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
732019/08/312019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
742019/09/092019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
752019/09/162019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
762019/09/162019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
772019/08/242019/09/28 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
782019/07/142019/09/28 Olešnice, Olešnice OL HE
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1Letohrad - OrliceŽenyLuboš Kopřiva2019-07-22 19:20:24
2Letohrad - OrliceMužiLuboš Kopřiva2019-07-22 19:19:40
3Letohrad - KunčiceŽenyLuboš Kopřiva2019-07-22 19:19:16
4Letohrad - KunčiceMužiLuboš Kopřiva2019-07-22 19:18:57
5ČernoviceŽenyRadek Staněk2019-07-22 08:15:20
6ČernoviceMužiRadek Staněk2019-07-22 08:14:25
7Hovorany - fotba. hřištěŽenyRadek Staněk2019-07-22 08:13:33
8Hovorany - fotba. hřištěMužiRadek Staněk2019-07-22 08:13:02
9fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaŽenyRadek Staněk2019-07-22 08:09:25
10fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaMužiRadek Staněk2019-07-22 08:08:44
11Letohrad - OrliceŽenyRadek Staněk2019-07-22 08:07:41
12Letohrad - OrliceMužiRadek Staněk2019-07-22 08:07:24
13KamennáŽenyRadek Staněk2019-07-22 08:06:00
14KamennáMužiRadek Staněk2019-07-22 08:05:24
15Letohrad - KunčiceŽenyRadek Staněk2019-07-22 08:01:57
16Letohrad - KunčiceMužiRadek Staněk2019-07-22 08:00:56
17Hrubá Vrbka - fotba. hřištěMužiDaniel Chvátal2019-07-21 11:14:07
18Letohrad - KunčiceMužiDaniel Chvátal2019-07-21 11:13:42
19PravčiceŽenyZdeněk Juřík2019-07-21 08:53:47
20PravčiceMužiZdeněk Juřík2019-07-21 08:53:19
21areál SDH SlužoviceŽenyMichal Matějíček2019-07-21 07:58:17
22areál SDH SlužoviceMužiMichal Matějíček2019-07-21 07:57:56
23PaměticeŽenyMichal Matějíček2019-07-21 07:56:24
24PaměticeMužiMichal Matějíček2019-07-21 07:55:47
25Zátor (2B)ŽenyMichal Matějíček2019-07-21 07:54:52
26Zátor (2B)MužiMichal Matějíček2019-07-21 07:54:25
27Vracov - fotba. hřištěŽenyLukáš Vaculík2019-07-20 20:07:47
28Vracov - fotba. hřištěMužiLukáš Vaculík2019-07-20 20:07:36
29Letohrad - OrliceMužiDaniel Chvátal2019-07-20 13:45:24
30Prušánky has. areálŽenyDaniel Chvátal2019-07-20 13:41:19
31Prušánky has. areálMužiDaniel Chvátal2019-07-20 13:41:06
32Hovorany - fotba. hřištěŽenyDaniel Chvátal2019-07-20 13:35:12
33Hovorany - fotba. hřištěMužiDaniel Chvátal2019-07-20 13:34:53
34Vracov - fotba. hřištěMužiDaniel Chvátal2019-07-20 13:33:59
35KunžakŽenyOndřej Kos 2019-07-20 10:43:28
36KunžakMužiOndřej Kos 2019-07-20 10:42:52
37PravčiceŽenyMichal Matějíček2019-07-20 09:53:08
38PravčiceMužiMichal Matějíček2019-07-20 09:52:48
39Vracov - fotba. hřištěŽenyMichal Matějíček2019-07-20 09:51:31
40Vracov - fotba. hřištěMužiMichal Matějíček2019-07-20 09:51:03
41Cvičiště KojatínŽenyMichal Matějíček2019-07-20 09:49:05
42Cvičiště KojatínMužiMichal Matějíček2019-07-20 09:48:42
43Malé Hoštice, hřištěMužiMichal Matějíček2019-07-20 09:45:55
44KunžakŽenyPavlína Sedláková2019-07-20 09:41:04
45KunžakMužiPavlína Sedláková2019-07-20 09:40:47
46KunžakMužiPetr Kolman2019-07-20 09:25:19
47KunžakŽenyPetr Kolman2019-07-20 09:22:52
48KunžakŽenyLukáš Brtník2019-07-20 08:31:37
49KunžakMužiLukáš Brtník2019-07-20 08:31:06
50PaměticeŽenyRadek Staněk2019-07-20 07:59:37
51PaměticeMužiRadek Staněk2019-07-20 07:59:02
52Zátor (2B)MužiRadek Staněk2019-07-20 07:58:16
53PravčiceŽenyRadek Staněk2019-07-20 07:57:14
54PravčiceMužiRadek Staněk2019-07-20 07:56:59
55KučerovŽenyRadek Staněk2019-07-20 07:53:43
56KučerovMužiRadek Staněk2019-07-20 07:53:29
57PodmokliceŽenyRadek Staněk2019-07-20 07:52:13
58PodmokliceMužiRadek Staněk2019-07-20 07:51:56
59Malé Hoštice, hřištěŽenyRadek Staněk2019-07-20 07:50:13
60Malé Hoštice, hřištěMužiRadek Staněk2019-07-20 07:49:55
61KunžakŽenyVlastimil Sedlák2019-07-20 07:49:44
62KunžakMužiVlastimil Sedlák2019-07-20 07:49:18
63Vracov - fotba. hřištěŽenyRadek Staněk2019-07-20 07:48:26
64Vracov - fotba. hřištěMužiRadek Staněk2019-07-20 07:47:56
65KunžakŽenyRadek Staněk2019-07-20 07:47:05
66KunžakMužiRadek Staněk2019-07-20 07:46:46
67Široký Brod (2B)MužiRadek Staněk2019-07-20 07:39:37
68BoroviceMužiRadek Staněk2019-07-20 07:38:03
69Malé Hoštice, hřištěŽenyMichal Matějíček2019-07-18 22:09:17
70PodmokliceŽenyMichal Matějíček2019-07-18 22:07:47
71PodmokliceMužiMichal Matějíček2019-07-18 22:07:28
72KučerovŽenyMichal Matějíček2019-07-18 22:06:23
73KučerovMužiMichal Matějíček2019-07-18 22:06:03
74KunžakŽenyMichal Matějíček2019-07-18 22:04:25
75KunžakMužiMichal Matějíček2019-07-18 22:03:53
76RoštěníŽenyMichal Matějíček2019-07-18 22:02:40
77RoštěníMužiMichal Matějíček2019-07-18 22:01:30
78BoroviceMužiMichal Matějíček2019-07-18 21:59:10
79Široký Brod (2B)ŽenyMichal Matějíček2019-07-18 21:57:49
80Široký Brod (2B)MužiMichal Matějíček2019-07-18 21:57:28
81Vracov - fotba. hřištěŽenyZdeněk Janků2019-07-18 11:55:12
82Vracov - fotba. hřištěMužiZdeněk Janků2019-07-18 11:54:41
83Vracov - fotba. hřištěŽenyPetr Marada2019-07-18 11:22:54
84Vracov - fotba. hřištěMužiPetr Marada2019-07-18 11:22:44
85Letohrad - OrliceŽenyMilan Šafránek2019-07-16 10:21:12
86Letohrad - OrliceMužiMilan Šafránek2019-07-16 10:21:02
87RoštěníMužiMilan Šafránek2019-07-16 10:20:00
88BoroviceMužiMilan Šafránek2019-07-16 10:17:40
89RoštěníŽenyRadek Staněk2019-07-14 07:57:44
90RoštěníMužiRadek Staněk2019-07-14 07:57:22
91OlšovecŽenyRadek Staněk2019-07-14 07:53:15
92OlšovecMužiRadek Staněk2019-07-14 07:52:36
93ChlumŽenyMichal Matějíček2019-07-13 20:09:12
94ChlumMužiMichal Matějíček2019-07-13 20:07:53
95Velké OpatoviceŽenyMichal Matějíček2019-07-13 20:05:46
96Velké OpatoviceMužiMichal Matějíček2019-07-13 20:04:57
97OlšovecŽenyMichal Matějíček2019-07-13 20:04:19
98OlšovecMužiMichal Matějíček2019-07-13 20:02:56
99MrákotínŽenyLukáš Brtník2019-07-13 12:48:28
100MrákotínMužiLukáš Brtník2019-07-13 12:47:36
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu