Rezervace soutěže
Pozvánka | Obnovit | |||
---|---|---|---|
Kde: | Memoriál Josefa Ryse | Kdy: | 20. 09. 2020 10:00 |
Kontakt: | Miroslav Příhoda | Telefon: | 736 284 709 |
Začátek rezervace: | 14. 09. 2020 20:00 | Konec rezervace: | 18. 09. 2020 20:00 |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Dneboh | MB | Lukáš Danda | |
2 | 2 | Jirkov | A | JN | MAD Matthew |
3 | 4 | Březová | LI | Martina Šámalová | |
4 | 5 | Horní Měcholupy | AB | Jan Roháč | |
5 | 6 | Bechov | MB | Miloslav Tauchman | |
6 | 7 | Dubenec | TU | Martínek z Dubence | |
7 | 8 | Karlinky | LI | Jaroslav Vobecký | |
8 | 9 | Ploukonice | SM | nepřihlášen | |
9 | 10 | Obrubce | MB | David velát | |
10 | 11 | Veselá | MB | Olda Česák | |
11 | 12 | Benešov u Semil | SM | František Drbohlav | |
12 | 13 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | |
13 | 14 | Dobšín Kamenice | MB | Martin Klimo | |
14 | 15 | Košťálov | SM | Tomáš Tulach | |
15 | 16 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | |
16 | 17 | Jílové u Držkova | JN | petra lepicova | |
17 | 18 | Tatobity | SM | Václav Matura | |
18 | 19 | Zlatá Olešnice | JN | Václav Matura | |
19 | 20 | Jirkov | B | JN | MAD Matthew |
20 | 21 | Frýdštejn | JN | Daniel Matura | |
21 | 22 | Břehy | MB | Petr Zavrtálek | |
22 | 23 | Sychrov | MB | Michal Kuntoš | |
23 | 24 | Malá Skála | JN | Andrea Vavřichová | |
24 | 26 | Renmotor Jinolice | JC | Blanka Kuntošová | |
25 | 27 | Bakov nad Jizerou | MB | Jan Kertész | |
26 | 28 | Žehrov | MB | Matěj Hajlich | |
27 | 29 | Hradčany | LI | Tomáš Marvan | |
28 | 30 | Bukovina u Čisté | SM | Roman Otta | |
29 | 31 | Škodějov | SM | Roman Dolenský |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Bechov | MB | Míša Kopáčová | |
2 | 3 | Sychrov | OLE | MB | Anna |
3 | 4 | Veselá | SM | Eliška Novotná | |
4 | 5 | Kosmonosy | MB | Blanka Kuntošová | |
5 | 6 | Košťálov | SM | Tomáš Tulach | |
6 | 7 | Sychrov | MB | Anna | |
7 | 8 | Benešov u Semil | SM | František Drbohlav | |
8 | 9 | Pěnčín | JN | Kateřina Pelcová | |
9 | 10 | Katusice | MB | Denisa Boháčková | |
10 | 11 | Jeřmanice | LI | SDH Odolenovice | |
11 | 12 | Ploukonice | SM | Eliška Bakešová | |
12 | 13 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | |
13 | 14 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | |
14 | 15 | Malá Skála | Béčko | JN | Andrea Vavřichová |
15 | 17 | Břehy | MB | Tereza Kočová |