Znojemská liga
Menu
Search
Hasičské ligy ...
FSCR - Fire Sport
MČR - Mistrovství republiky v požárním sportu
EXČR - Extraliga ČR
BLHPS - Beskydská liga hasičských pohárových soutěží
BHL - Břeclavská hasičská liga
BIOMAC HE - Hanácká extraliga
BL - Brdská liga
BNL - Benešovská hasičská liga
BP - Boleslavsky pohar
FNC - Fire night cup
GP - Gorolský pohár
GPHO - Grand Prix Hodonín
HBHL - Havlíčkobrodská liga
HBMH - Havlíčobrodské turné mladých hasičů
HLPP - Hasičská liga – Praděd
CHL - Chodská liga
CHNHL - Chodská noční hasičská liga
JČHL - Jihočeská hasičská liga
JHHL - Jindřichohradecká hasičská liga
JL - Jizerská liga
JLNS - Jihovalašská liga nočních soutěží
JOL - Jihlavská open liga v pú
KL - Krušnohorská liga
LPO - Liga Pardubického okresu
MHJPR - Velká cena MHJ Přerov
MPMHJ - Moravský pohár - liga MHJ a PRL v požárním útoku
MSP - Moravskoslezský pohár
OLSY - Okresní liga Svitavska
ONL - Olomoucká noční liga
OPH - O pohár Hořiny
PBHL - Podboubínská hasičská liga
PEHL - Pelhřimovská hasičská liga
PHL - Podhostýnská hasičská lig
PHLKT - Pošumavská hasičská liga
PKL - Podkozákovská hasičská liga
PL - Podlipanská liga
PLHL - Polabská hasičská liga
PLPU - Pelhřimovská liga
POHL - Podorlická hasičská liga
PRL - Přerovská liga požárních útoků
ŠH - Šumavská liga
ŠHL - Šumavská hasičská liga
TCL - Tachovské Ligy
THL - Táborská hasičská liga
TRL - Třebíčská okresní liga
VCBL - Velká cena Blanenska v PÚ
VCOS - VELKÁ CENA OKRESU ŠUMPERK
VCOV - Velká cena okresu Vyškov
VCPR - Velká cena OSH Přerov
VCPV - Velká cena prostějovska
VCT - Velká cena Třeboňska
VCU - Velká cena Ústeckoorlicka
VCUH - Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště
VČHL - Východočeská hasičská liga
VHL - Valašská hasičská liga
ZČHL - Západočeská hasičská liga
ZLPS - Zlínská liga požárního sportu
ŽL - Žďárská liga
Týdny
0
0
Dny
0
0
Hodin
0
0
Minut
0
0
Sekund
0
0
Rok:
1900
1990
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Muži
Ženy
Starší žáci
Mladší žáci
Přípravka
Počet někdy příště (-NP-) v roce: 2005
Poř.
Tým
Ozn.
Okres
Kraj
Výsledek
1.
Brumov
ZL
Zlínský
7
x
2.
Petrov
HO
Jihomoravský
7
x
3.
Pravčice
KM
Zlínský
7
x
4.
Hrubá Vrbka
HO
Jihomoravský
7
x
5.
Pustkovec
OV
Moravskoslezský
6
x
6.
Nedašova Lhota
ZL
Zlínský
6
x
7.
Radkova Lhota
PR
Olomoucký
6
x
8.
Držková
ZL
Zlínský
6
x
9.
Vlkoš
HO
Jihomoravský
5
x
10.
Chlebičov
OP
Moravskoslezský
5
x
11.
Kravaře
OP
Moravskoslezský
5
x
12.
Služovice
OP
Moravskoslezský
5
x
13.
Černotín
PR
Olomoucký
5
x
14.
Litava
BO
Jihomoravský
5
x
15.
Petrovice
TR
Vysočina
4
x
16.
Bělotín
PR
Olomoucký
4
x
17.
Luboměř
NJ
Moravskoslezský
4
x
18.
Paršovice
PR
Olomoucký
4
x
19.
Olšovec
PR
Olomoucký
4
x
20.
Bylnice
ZL
Zlínský
4
x
21.
Trnava
TR
Vysočina
4
x
22.
Borová
OP
Moravskoslezský
4
x
23.
Milotice nad Bečvou
PR
Olomoucký
4
x
24.
Muglinov
OV
Moravskoslezský
4
x
25.
Benetice
TR
Vysočina
3
x
26.
Vavřinec
BK
Jihomoravský
3
x
27.
Heřmanice
OV
Moravskoslezský
3
x
28.
Kateřinky
OP
Moravskoslezský
3
x
29.
Michálkovice
OV
Moravskoslezský
3
x
30.
Běleč
BK
Jihomoravský
3
x
31.
Drahotuše (Hranice IV)
PR
Olomoucký
3
x
32.
Šošůvka
BK
Jihomoravský
3
x
33.
Velké Hoštice
OP
Moravskoslezský
3
x
34.
Oldřišov
OP
Moravskoslezský
3
x
35.
Babice
VS
Zlínský
3
x
36.
Hostišová
ZL
Zlínský
3
x
37.
Němetice
VS
Zlínský
3
x
38.
Velký Ořechov
ZL
Zlínský
3
x
39.
Vnorovy
HO
Jihomoravský
3
x
40.
Sudice
BK
Jihomoravský
3
x
41.
Lipník
TR
Vysočina
3
x
42.
Radotín
PR
Olomoucký
3
x
43.
Starý Lískovec Sport
BM
Jihomoravský
3
x
44.
Ústí
PR
Olomoucký
3
x
45.
Letohrad - Jeleni
UO
Pardubický
3
x
46.
Březolupy
UH
Zlínský
3
x
47.
Nedašov
ZL
Zlínský
3
x
48.
Radíkov
PR
Olomoucký
3
x
49.
Vacenovice
B
HO
Jihomoravský
3
x
50.
Mladecko
OP
Moravskoslezský
3
x
51.
Prosenice
PR
Olomoucký
3
x
52.
Bolatice
OP
Moravskoslezský
3
x
53.
Vésky
UH
Zlínský
3
x
54.
Milostovice
OP
Moravskoslezský
3
x
55.
Hvězdoňovice
TR
Vysočina
3
x
56.
Hněvošice
OP
Moravskoslezský
3
x
57.
Dubňany
HO
Jihomoravský
2
x
58.
Čechtín
B
TR
Vysočina
2
x
59.
Částkov
UH
Zlínský
2
x
60.
Ratíškovice
HO
Jihomoravský
2
x
61.
Výkleky
PR
Olomoucký
2
x
62.
Šarovy
ZL
Zlínský
2
x
63.
Kokory
PR
Olomoucký
2
x
64.
Urbanov
JI
Vysočina
2
x
65.
Žďár
JH
Jihočeský
2
x
66.
Sokolí
TR
Vysočina
2
x
67.
Nevcehle
JI
Vysočina
2
x
68.
Vysoké Pole
ZL
Zlínský
2
x
69.
Kašava
ZL
Zlínský
2
x
70.
Štěpánkovice
OP
Moravskoslezský
2
x
71.
Litovany
TR
Vysočina
2
x
72.
Plumlov
PV
Olomoucký
2
x
73.
Špičky
PR
Olomoucký
2
x
74.
Nedachlebice
UH
Zlínský
2
x
75.
Plesná
OV
Moravskoslezský
2
x
76.
Svinov
OV
Moravskoslezský
2
x
77.
Býškovice
PR
Olomoucký
2
x
78.
Vlachova Lhota
ZL
Zlínský
2
x
79.
Prušánky
HO
Jihomoravský
2
x
80.
Vřesovice
HO
Jihomoravský
2
x
81.
Jindřichov
PR
Olomoucký
2
x
82.
Kozmice
OP
Moravskoslezský
2
x
83.
Dětkovice
PV
Olomoucký
2
x
84.
Valšovice (Hranice VI)
PR
Olomoucký
2
x
85.
Lukov
ZL
Zlínský
2
x
86.
Mojžíř
UL
Ústecký
2
x
87.
Stražisko
B
PV
Olomoucký
2
x
88.
Čeložnice
HO
Jihomoravský
2
x
89.
Kožichovice
B
TR
Vysočina
2
x
90.
Tečovice
ZL
Zlínský
2
x
91.
Bezuchov
PR
Olomoucký
2
x
92.
Prusinovice
KM
Zlínský
2
x
93.
Čeložnice
B
HO
Jihomoravský
2
x
94.
Bašnice
JC
Královéhradecký
2
x
95.
Míchov
BK
Jihomoravský
2
x
96.
Trnov
RK
Královéhradecký
2
x
97.
Kájov
B
CK
Jihočeský
2
x
98.
Ostrožská Nová Ves
UH
Zlínský
2
x
99.
Vepříkov
HB
Vysočina
2
x
100.
Přibyslavice
TR
Vysočina
2
x
101.
Velký Ořechov
B
ZL
Zlínský
2
x
102.
Bříza
LT
Ústecký
2
x
103.
Brněnec
SY
Pardubický
2
x
104.
Chrášťany
LT
Ústecký
2
x
105.
Kožichovice
TR
Vysočina
2
x
106.
Žernovník
BK
Jihomoravský
2
x
107.
Rychlov
KM
Zlínský
2
x
108.
Nová Ves
FM
Moravskoslezský
2
x
109.
Služovice
B
OP
Moravskoslezský
2
x
110.
Přívrat
UO
Pardubický
2
x
111.
Koštice
LN
Ústecký
2
x
112.
Sychotín
BK
Jihomoravský
2
x
113.
Vlkoš
B
HO
Jihomoravský
2
x
114.
Budíkovice
TR
Vysočina
2
x
115.
Lhota
PR
Olomoucký
2
x
116.
Sebranice
BK
Jihomoravský
2
x
117.
Vacenovice
HO
Jihomoravský
2
x
118.
Horní Újezd
PR
Olomoucký
2
x
119.
Tísek
NJ
Moravskoslezský
1
x
120.
Lomnice
BK
Jihomoravský
1
x
121.
Hubenov
PS
Plzeňský
1
x
122.
Čechy
PR
Olomoucký
1
x
123.
Dvorce
TA
Jihočeský
1
x
124.
Štípa
ZL
Zlínský
1
x
125.
Krupka
TP
Ústecký
1
x
126.
Stražisko
PV
Olomoucký
1
x
127.
Provodovice
PR
Olomoucký
1
x
128.
Třísov
CK
Jihočeský
1
x
129.
Rymice
KM
Zlínský
1
x
130.
Květinov
HB
Vysočina
1
x
131.
Nová Ves
TR
Vysočina
1
x
132.
Vítonice
B
ZN
Jihomoravský
1
x
133.
Střížov
HB
Vysočina
1
x
134.
Loděnice
ZN
Jihomoravský
1
x
135.
Podhradní Lhota
B
KM
Zlínský
1
x
136.
Mistřice
UH
Zlínský
1
x
137.
Kostomlaty pod Milešovkou
TP
Ústecký
1
x
138.
Ratíškovice
B
HO
Jihomoravský
1
x
139.
Lanškroun
B
UO
Pardubický
1
x
140.
Malenovice
ZL
Zlínský
1
x
141.
Klášterec nad Ohří
CV
Ústecký
1
x
142.
Široký Důl
SY
Pardubický
1
x
143.
Cekov
RO
Plzeňský
1
x
144.
Přestavlky
PR
Olomoucký
1
x
145.
Tučapy
UH
Zlínský
1
x
146.
Čechtín
TR
Vysočina
1
x
147.
Svatoslav
TR
Vysočina
1
x
148.
Buk
PR
Olomoucký
1
x
149.
Chlum u Třeboně
JH
Jihočeský
1
x
150.
Hodějice
VY
Jihomoravský
1
x
151.
Kunětice
PA
Pardubický
1
x
152.
Olešná
HB
Vysočina
1
x
153.
Počenice
KM
Zlínský
1
x
154.
Hrubá Vrbka
B
HO
Jihomoravský
1
x
155.
Podlužany
NB
Středočeský
1
x
156.
Touchovice
LN
Ústecký
1
x
157.
Kojkovice
B
FM
Moravskoslezský
1
x
158.
Plumlov
B
PV
Olomoucký
1
x
159.
Horní Třešňovec
B
UO
Pardubický
1
x
160.
Bezděkov pod Třemšínem
PB
Středočeský
1
x
161.
Lipná
PR
Olomoucký
1
x
162.
Bohumilice
PT
Jihočeský
1
x
163.
Hůrky
RO
Plzeňský
1
x
164.
Žďár
BK
Jihomoravský
1
x
165.
Slavětice
TR
Vysočina
1
x
166.
Dolní Hradiště
B
PS
Plzeňský
1
x
167.
Hradčany
PR
Olomoucký
1
x
168.
Žár
B
CB
Jihočeský
1
x
169.
Březolupy
B
UH
Zlínský
1
x
170.
Úherce
PS
Plzeňský
1
x
171.
Kožichovice
C
TR
Vysočina
1
x
172.
Drslavice
UH
Zlínský
1
x
173.
Martinov
OV
Moravskoslezský
1
x
174.
Hlinsko pod Hostýnem
KM
Zlínský
1
x
175.
Krucemburk
HB
Vysočina
1
x
176.
Bojkovice
B
UH
Zlínský
1
x
177.
Lešná
VS
Zlínský
1
x
178.
Lhenice
B
TP
Ústecký
1
x
179.
Šardice
HO
Jihomoravský
1
x
180.
Třebnouševes
JC
Královéhradecký
1
x
181.
Holubov
CK
Jihočeský
1
x
182.
Sokolí
B
TR
Vysočina
1
x
183.
Horní Bříza
PS
Plzeňský
1
x
184.
Jezernice
PR
Olomoucký
1
x
185.
Dolní Němčice
JH
Jihočeský
1
x
186.
Sazovice
ZL
Zlínský
1
x
187.
Dolní Němčí
UH
Zlínský
1
x
188.
Vrbice
KA
Moravskoslezský
1
x
189.
Sychrov
MB
Středočeský
1
x
190.
Henčlov - Přerov VIII
PR
Olomoucký
1
x
191.
Počátky
HB
Vysočina
1
x
192.
Vítonice
KM
Zlínský
1
x
193.
Dolní Benešov
OP
Moravskoslezský
1
x
194.
Jitkov
HB
Vysočina
1
x
195.
Jistebník
NJ
Moravskoslezský
1
x
196.
Bzová
UH
Zlínský
1
x
197.
Běleč
B
BK
Jihomoravský
1
x
198.
Kunčice
PR
Olomoucký
1
x
199.
Uherské Hradiště
UH
Zlínský
1
x
200.
Jamnice
OP
Moravskoslezský
1
x
201.
Štrbice
TP
Ústecký
1
x
202.
Stará Ves
B
FM
Moravskoslezský
1
x
203.
Kobylí
BV
Jihomoravský
1
x
204.
Holoubkov
RO
Plzeňský
1
x
205.
Hrabůvka
PR
Olomoucký
1
x
206.
Dolany
PT
Jihočeský
1
x
207.
Smolina
ZL
Zlínský
1
x
208.
Štrbice
B
TP
Ústecký
1
x
209.
Svatobořice
B
HO
Jihomoravský
1
x
210.
Hrotovice
TR
Vysočina
1
x
211.
Seč
CR
Pardubický
1
x
212.
Kájov
CK
Jihočeský
1
x
213.
Podhradní Lhota
KM
Zlínský
1
x
214.
Mniší
NJ
Moravskoslezský
1
x
215.
Svatobořice
HO
Jihomoravský
1
x
216.
Sedlatice
JI
Vysočina
1
x
217.
Kylešovice
OP
Moravskoslezský
1
x
218.
Senetářov
BK
Jihomoravský
1
x
219.
Lhota u Vsetína
VS
Zlínský
1
x
220.
Horní Těšice
PR
Olomoucký
1
x
221.
Dolní Marklovice
KA
Moravskoslezský
1
x
222.
Sloup
PZ
Středočeský
1
x
223.
Černá Hora
BK
Jihomoravský
1
x
224.
Velké Pavlovice
BV
Jihomoravský
1
x
225.
Dolní Černůtky
JC
Královéhradecký
1
x
226.
Oprostovice
PR
Olomoucký
1
x
227.
Loučka
ZL
Zlínský
1
x
228.
Poděvousy
DO
Plzeňský
1
x
229.
Osek nad Bečvou
PR
Olomoucký
1
x
230.
Bohdalín
PE
Vysočina
1
x
231.
Babice
UH
Zlínský
1
x
232.
Proskovice
OV
Moravskoslezský
1
x
233.
Nová Dědina
OL
Olomoucký
1
x
234.
Radslavice
PR
Olomoucký
1
x
235.
Lišov
C
CB
Jihočeský
1
x
236.
Mysločovice
ZL
Zlínský
1
x
237.
Lhota
ZL
Zlínský
1
x
238.
Vrbka
OP
Moravskoslezský
1
x
239.
Radostín
HB
Vysočina
1
x
240.
Želetava
TR
Vysočina
1
x
241.
Mikulovice
TR
Vysočina
1
x
242.
Hlinsko
PR
Olomoucký
1
x
243.
Jeřišno
HB
Vysočina
1
x
244.
Drnovice
VY
Jihomoravský
1
x
245.
Dolní Bojanovice
HO
Jihomoravský
1
x
246.
Jarošov
UH
Zlínský
1
x
247.
Duchcov
TP
Ústecký
1
x
248.
Jelenice
ME
Středočeský
1
x
249.
Pamětice
BK
Jihomoravský
1
x
250.
Miroslav
ZN
Jihomoravský
1
x
251.
Neplachovice
OP
Moravskoslezský
1
x
252.
Pavlov
JI
Vysočina
1
x
253.
Návojná
ZL
Zlínský
1
x
254.
Kněžice
TR
Vysočina
1
x
255.
Kopidlo
PS
Plzeňský
1
x
256.
Troubky
PR
Olomoucký
1
x
257.
Tučapy
TA
Jihočeský
1
x
258.
Louky
ZL
Zlínský
1
x
259.
Ivanovice na Hané
VY
Jihomoravský
1
x
260.
Soběsuky
PV
Olomoucký
1
x
261.
Dolní Němčice
B
JH
Jihočeský
1
x
262.
Prštné
ZL
Zlínský
1
x
263.
Česká Bělá
HB
Vysočina
1
x
264.
Bořenovice
KM
Zlínský
1
x
265.
Rychlov
B
KM
Zlínský
1
x
266.
Bojkovice
UH
Zlínský
1
x
267.
Strahovice
OP
Moravskoslezský
1
x
268.
Měrunice
TP
Ústecký
1
x
269.
Rohatec
HO
Jihomoravský
1
x
270.
Myštěves
HK
Královéhradecký
1
x
271.
Nová Včelnice
JH
Jihočeský
1
x
272.
Dolínek
PH
Středočeský
1
x
Poř.
Tým
Ozn.
Okres
Kraj
Výsledek
Počet někdy příště (-NP-) v roce: 2005
Poř.
Tým
Ozn.
Okres
Kraj
Výsledek
1.
Úherce
PS
Plzeňský
3
x
2.
Šošůvka
BK
Jihomoravský
2
x
3.
Jindřichov
PR
Olomoucký
2
x
4.
Horní Hradiště
PS
Plzeňský
2
x
5.
Kunovice
VS
Zlínský
2
x
6.
Černovice
BK
Jihomoravský
2
x
7.
Černotín
PR
Olomoucký
2
x
8.
Sudice
BK
Jihomoravský
2
x
9.
Hlinsko
PR
Olomoucký
2
x
10.
Březolupy
UH
Zlínský
2
x
11.
Chrášťany
LT
Ústecký
2
x
12.
Radkova Lhota
PR
Olomoucký
2
x
13.
Přibyslavice
TR
Vysočina
2
x
14.
Vysoké Pole
ZL
Zlínský
2
x
15.
Kvasiny
RK
Královéhradecký
2
x
16.
Horní Újezd
PR
Olomoucký
2
x
17.
Paršovice
PR
Olomoucký
2
x
18.
Lhotky
ZR
Vysočina
2
x
19.
Sychotín
BK
Jihomoravský
2
x
20.
Špičky
PR
Olomoucký
2
x
21.
Opatovice
PR
Olomoucký
2
x
22.
Heraltice
TR
Vysočina
2
x
23.
Čechy
PR
Olomoucký
1
x
24.
Prštné
ZL
Zlínský
1
x
25.
Česká Třebová
UO
Pardubický
1
x
26.
Brněnec
SY
Pardubický
1
x
27.
Heřmanice
OV
Moravskoslezský
1
x
28.
Těchov
BK
Jihomoravský
1
x
29.
Bílovice
UH
Zlínský
1
x
30.
Bělotín
PR
Olomoucký
1
x
31.
Bzová
UH
Zlínský
1
x
32.
Stařeč
TR
Vysočina
1
x
33.
Kojkovice
FM
Moravskoslezský
1
x
34.
Netín
ZR
Vysočina
1
x
35.
Velký Ořechov
ZL
Zlínský
1
x
36.
Loukov
KM
Zlínský
1
x
37.
Bohuslavice u Zlína
ZL
Zlínský
1
x
38.
Staměřice
PR
Olomoucký
1
x
39.
Dubňany
HO
Jihomoravský
1
x
40.
Hněvošice
OP
Moravskoslezský
1
x
41.
Tečovice
ZL
Zlínský
1
x
42.
Žernovník
BK
Jihomoravský
1
x
43.
Jistebník
NJ
Moravskoslezský
1
x
44.
Nevcehle
JI
Vysočina
1
x
45.
Paskov
FM
Moravskoslezský
1
x
46.
Běleč
BK
Jihomoravský
1
x
47.
Pravčice
KM
Zlínský
1
x
48.
Žďár
BK
Jihomoravský
1
x
49.
Lipník nad Bečvou V-Podhoří
PR
Olomoucký
1
x
50.
Tučapy
TA
Jihočeský
1
x
51.
Svoboda
OP
Moravskoslezský
1
x
52.
Sebranice
BK
Jihomoravský
1
x
53.
Jarošov
UH
Zlínský
1
x
54.
Kožichovice
TR
Vysočina
1
x
55.
Lužná
VS
Zlínský
1
x
56.
Bylnice
ZL
Zlínský
1
x
57.
Benešov nad Ploučnicí
DC
Ústecký
1
x
58.
Černíč
JI
Vysočina
1
x
59.
Vávrovice
OP
Moravskoslezský
1
x
60.
Bohuňov
SY
Pardubický
1
x
61.
Lhotka
ZL
Zlínský
1
x
Poř.
Tým
Ozn.
Okres
Kraj
Výsledek
Soutěže
Výsledky
Síň slávy
Nejlepší výsledky
Tipaři
Vložit odkaz
Registrace
Registrace
Zapomněl(a) jsem heslo
Znovu poslat aktivaci účtu
Oprava Vašeho účtu
Přihlásit se
ZNL
click to expand contents
Obsah stránek
Mapa soutěží ligy
Články na stránkách
Výsledky a články
O lize
Sponzoři
Pravidla
click to expand contents
Archiv pravidel
Soutěže
click to expand contents
Soutěže ligy
Hlasovací soutěž
Výsledky ligy
Výsledky tipů
Výsledky hlasů
Statistika
click to expand contents
Rekordy ligy
Tip výsledku soutěže
Někdy příště
Ostatní
click to expand contents
Multimediální centrum
Komentáře
ClubRadio.cz
Nápověda
click to expand contents
Stream centrum
Rezervace na soutěž
Vkládání odkazu
Vkládání videa
Vkládání soutěže
Kalendář na stránky
Rezervace na stránky
Výsledky na stránky
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Žilinský kraj
Banskobystrický kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
Hlavní město Praha kraj
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Vysočina kraj
Jihomoravský kraj
Olomoucký kraj
Moravskoslezský kraj
Zlínský kraj
Bratislava I okres
Bratislava II okres
Bratislava III okres
Bratislava IV okres
Bratislava V okres
Malacky okres
Pezinok okres
Senec okres
Dunajská Streda okres
Galanta okres
Hlohovec okres
Piešťany okres
Senica okres
Skalica okres
Trnava okres
Bánovce nad Bebravou okres
Ilava okres
Myjava okres
Nové Mesto nad Váhom okres
Partizánske okres
Považská Bystrica okres
Prievidza okres
Púchov okres
Trenčín okres
Komárno okres
Levice okres
Nitra okres
Nové Zámky okres
Šaľa okres
Topoľčany okres
Zlaté Moravce okres
Bytča okres
Čadca okres
Dolný Kubín okres
Kysucké Nové Mesto okres
Liptovský Mikuláš okres
Martin okres
Námestovo okres
Ružomberok okres
Turčianske Teplice okres
Tvrdošín okres
Žilina okres
Banská Bystrica okres
Banská Štiavnica okres
Brezno okres
Detva okres
Krupina okres
Lučenec okres
Poltár okres
Revúca okres
Rimavská Sobota okres
Veľký Krtíš okres
Zvolen okres
Žarnovica okres
Žiar nad Hronom okres
Bardejov okres
Humenné okres
Kežmarok okres
Levoča okres
Medzilaborce okres
Poprad okres
Prešov okres
Sabinov okres
Snina okres
Stará Ľubovňa okres
Stropkov okres
Svidník okres
Vranov nad Topľou okres
Gelnica okres
Košice I okres
Košice II okres
Košice III okres
Košice IV okres
Košice - okolie okres
Michalovce okres
Rožňava okres
Sobrance okres
Spišská Nová Ves okres
Trebišov okres
Hlavní město Praha okres
Benešov okres
Beroun okres
Kladno okres
Kolín okres
Kutná Hora okres
Mělník okres
Mladá Boleslav okres
Nymburk okres
Praha-východ okres
Praha-západ okres
Příbram okres
Rakovník okres
České Budějovice okres
Český Krumlov okres
Jindřichův Hradec okres
Pelhřimov okres
Písek okres
Prachatice okres
Strakonice okres
Tábor okres
Domažlice okres
Cheb okres
Karlovy Vary okres
Klatovy okres
Plzeň-město okres
Plzeň-jih okres
Plzeň-sever okres
Rokycany okres
Sokolov okres
Tachov okres
Česká Lípa okres
Děčín okres
Chomutov okres
Jablonec nad Nisou okres
Liberec okres
Litoměřice okres
Louny okres
Most okres
Teplice okres
Ústí nad Labem okres
Havlíčkův Brod okres
Hradec Králové okres
Chrudim okres
Jičín okres
Náchod okres
Pardubice okres
Rychnov nad Kněžnou okres
Semily okres
Svitavy okres
Trutnov okres
Ústí nad Orlicí okres
Blansko okres
Brno-město okres
Brno-venkov okres
Břeclav okres
Zlín okres
Hodonín okres
Jihlava okres
Kroměříž okres
Prostějov okres
Třebíč okres
Uherské Hradiště okres
Vyškov okres
Znojmo okres
Žďár nad Sázavou okres
Bruntál okres
Frýdek-Místek okres
Karviná okres
Nový Jičín okres
Olomouc okres
Opava okres
Ostrava-město okres
Přerov okres
Šumperk okres
Vsetín okres
Jeseník okres
bez určení okresu okres
Pravidla ligy ZNL 2022
Pravidla ligy ZNL 2021
Pravidla ZNL pro rok 2019
Pozvánka Jezeřany-Maršovice - 26,5.2018 1. kolo ZN
Pravidla ZNL pro rok 2018
Pravidla ligy ZNL pro rok 2017
První kolo ligy ZNL a BHL v Jezeřanech-Maršovicích
SCHŮZE ŠTÁBU LIGY A VEDOUCÍCH DRUŽSTEV - LIGA 2017
Pravidla ligy 2015
Pravidla ligy pro rok 2014