Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 28. 06. 2015 13:30 |
Kontakt: | Bohumil Botek |
Telefon: | 605 990 000 |
Okres: | Zlín |
Kraj: | Zlínský |
Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pravčice | KM | 16,60 | 16,60 | 16,60 | |
2. | Vrbětice | ZL | 16,99 | 16,99 | 16,93 | |
3. | Zahnašovice | KM | 17,18 | 17,18 | 16,97 | |
4. | Velký Ořechov B | ZL | 17,49 | 17,36 | 17,49 | |
5. | Ludslavice | KM | 17,51 | 17,33 | 17,51 | |
6. | Hradčovice | UH | 17,61 | 17,25 | 17,61 | |
7. | Vésky B | UH | 18,04 | 17,91 | 18,04 | |
8. | Vésky | UH | 18,55 | 18,55 | 17,26 | |
9. | Šarovy | ZL | 18,68 | 18,68 | 18,56 | |
10. | Nevšová | ZL | 18,76 | 18,45 | 18,76 | |
11. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 18,86 | 17,88 | 18,86 | |
12. | Tečovice | ZL | 19,15 | 19,15 | 17,94 | |
13. | Nedašov | ZL | 19,77 | 19,77 | 18,08 | |
14. | Lukov | ZL | 20,56 | 20,56 | 18,43 | |
15. | Mysločovice | ZL | 20,75 | 19,90 | 20,75 | |
15. | Nová Dědina B | KM | 20,78 | 20,26 | 20,78 | |
17. | Sazovice | ZL | 21,51 | 19,19 | 21,51 | |
18. | Drnovice | ZL | 23,06 | 23,06 | 21,05 | |
19. | Sazovice B | ZL | 23,87 | 23,67 | 22,96 | |
20. | Louky | ZL | 27,03 | 22,74 | 27,03 | |
21. | Velký Ořechov C | ZL | NP | NP | NP | |
21. | Racková | ZL | NP | NP | NP | |
21. | Martinice | KM | NP | NP | NP | |
21. | Mladcová | ZL | NP | NP | NP | |
21. | Štítná nad Vláří | ZL | NP | NP | NP | |
21. | Jestřabí | ZL | NP | NP | NP | |
21. | Křekov | ZL | NP | NP | NP | |
27. | Bratřejov | ZL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | KM | 17,10 | 17,09 | 17,10 | |
2. | Radíkov | PR | 17,25 | 17,25 | 16,03 | |
3. | Bratřejov | ZL | 18,45 | 18,45 | 18,29 | |
4. | Nedašova Lhota | ZL | 18,53 | 18,53 | 17,74 | |
5. | Slušovice | ZL | 18,71 | 18,71 | 18,38 | |
6. | Velký Ořechov | ZL | 18,96 | 17,94 | 18,96 | |
7. | Malenovice | ZL | 19,21 | 18,42 | 19,21 | |
8. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 19,25 | 19,25 | 19,10 | |
9. | Hřivínův Újezd | ZL | 19,35 | 19,35 | 17,38 | |
10. | Vlachovice | ZL | 21,07 | 20,51 | 21,07 | |
11. | Nětčice | KM | 22,11 | 20,62 | 22,11 | |
12. | Machová | ZL | 22,96 | 22,96 | 22,62 | |
13. | Hostišová | ZL | 24,68 | 18,22 | 24,68 | |
14. | Sazovice | ZL | 36,06 | 19,67 | 36,06 | |
15. | Racková | ZL | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaňovice | ZL | 20,40 | 20,40 | 19,85 | |
2. | Machová | ZL | 20,46 | 20,46 | 19,04 | |
3. | Racková | ZL | 20,77 | 18,62 | 20,77 | |
4. | Slušovice | ZL | 21,47 | 21,47 | 19,76 | |
5. | Lhota | ZL | 22,09 | 19,88 | 22,09 | |
6. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 25,52 | 25,52 | 25,52 | |
7. | Sazovice | ZL | NP | NP | NP | |
8. | Malenovice | ZL | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mysločovice | ZL | 16,03 | 16,03 | 15,68 | |
2. | Zdounky | KM | 18,67 | 18,67 | 17,39 | |
3. | Nová Dědina | KM | 19,85 | 19,20 | 19,85 | |
4. | Sazovice | ZL | 21,43 | 21,43 | 21,26 | |
5. | Zádveřice | ZL | 24,45 | 18,50 | 24,45 | |
6. | Hostišová | ZL | 38,66 | 38,66 | 35,99 | |
7. | Lukov | ZL | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Machová - Dorostenky | 20,46 | https://youtu.be/jycfmKPf--Q | Kateřina Brázdilová | |
Machová - Ženy | 22,96 | https://youtu.be/0KRfUSRUQdg | Kateřina Brázdilová | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře