Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | https://mladez.dh.cz |
Kdy: | 01. 07. 2023 11:00 |
Kontakt: | SH ČMS |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 4x100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | 61,99 | - | - | |
2. | Raškovice | FM | 64,81 | - | - | |
3. | Panská Lhota | JI | 66,13 | - | - | |
4. | Úněšov | PS | 66,40 | - | - | |
5. | Pohořelice | ZL | 67,43 | - | - | |
6. | Petrovice | PB | 67,55 | - | - | |
7. | Morašice | CR | 67,74 | - | - | |
8. | Písková Lhota | NB | 68,17 | - | - | |
9. | Dolní Měcholupy | AB | 68,51 | - | - | |
10. | Vědomice | LT | 69,72 | - | - | |
11. | Bukovice | NA | 70,24 | - | - | |
12. | Vítonice | ZN | 70,56 | - | - | |
13. | Lišov | CB | 71,22 | - | - | |
14. | Karlinky | LI | 71,40 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | 86,34 | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | 25,82 | - | - | |
2. | Úněšov | PS | 27,04 | - | - | |
3. | Písková Lhota | NB | 27,06 | - | - | |
4. | Panská Lhota | JI | 27,93 | - | - | |
5. | Lišov | CB | 27,94 | - | - | |
6. | Petrovice | PB | 28,67 | - | - | |
7. | Karlinky | LI | 29,08 | - | - | |
8. | Morašice | CR | 29,62 | - | - | |
9. | Dolní Měcholupy | AB | 30,00 | - | - | |
10. | Vědomice | LT | 31,04 | - | - | |
11. | Vítonice | ZN | 35,87 | - | - | |
12. | Raškovice | FM | 37,78 | - | - | |
13. | Pohořelice | ZL | 39,76 | - | - | |
14. | Bukovice | NA | 57,72 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | NP | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost Běh na 100m s překážkami - Pořadí družstev
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | 92,15 | - | - | |
2. | Morašice | CR | 92,95 | - | - | |
3. | Raškovice | FM | 94,17 | - | - | |
4. | Úněšov | PS | 95,00 | - | - | |
5. | Dolní Měcholupy | AB | 95,63 | - | - | |
6. | Panská Lhota | JI | 95,64 | - | - | |
7. | Lišov | CB | 95,85 | - | - | |
8. | Vědomice | LT | 97,72 | - | - | |
9. | Petrovice | PB | 98,77 | - | - | |
10. | Písková Lhota | NB | 99,30 | - | - | |
11. | Pohořelice | ZL | 99,41 | - | - | |
12. | Vítonice | ZN | 100,46 | - | - | |
13. | Bukovice | NA | 100,52 | - | - | |
14. | Karlinky | LI | 101,14 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | 109,04 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře