Plzeň Košutka-Globus 2016 (Plzeň-město)
Globus cup
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 05. 2016 10:00 |
| Kontakt: | Daniel Štěpán |
| Telefon: | 605 372 732 |
| Okres: | Plzeň-město |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Josef |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Horní Hradiště A | Plzeň-sever | 19,38 | 23,91 | 19,38 | 4,53 | |
![]() | 2. | Horní Bělá A | Plzeň-sever | 19,94 | 19,94 | 24,34 | 4,40 | |
![]() | 3. | Manětín A | Plzeň-sever | 20,63 | 21,51 | 20,63 | 0,88 | |
![]() | 4. | Hradiště A | Plzeň-město | 20,64 | 39,18 | 20,64 | 18,54 |
|
![]() | 5. | Bučí | Plzeň-sever | 21,24 | 36,30 | 21,24 | 15,06 | |
![]() | 6. | Černouček | Litoměřice | 22,52 | 23,05 | 22,52 | 0,53 | |
![]() | 7. | Obora | Plzeň-sever | 22,70 | 22,70 | 26,97 | 4,27 | |
![]() | 8. | Nevřeň A | Plzeň-sever | 22,87 | 22,87 | NP | 97,13 | |
![]() | 9. | Hradiště B | Plzeň-město | 23,24 | 33,97 | 23,24 | 10,73 |
|
![]() | 10. | Letkov | Plzeň-jih | 24,19 | 24,19 | 36,18 | 11,99 | |
![]() | 11. | Horní Hradiště B | Plzeň-sever | 26,63 | 31,59 | 26,63 | 4,96 | |
![]() | 12. | Kožlany A | Plzeň-sever | 27,76 | 37,86 | 27,76 | 10,10 | |
![]() | 13. | Ledce | Plzeň-sever | 27,83 | 27,83 | NP | 92,17 | |
![]() | 14. | Dolany | Plzeň-sever | 27,90 | 27,90 | 53,93 | 26,03 | |
![]() | 15. | Kaznějov | Plzeň-sever | 29,06 | 45,65 | 29,06 | 16,59 | |
![]() | 16. | Chotíkov | Plzeň-sever | 29,67 | 29,67 | 36,31 | 6,64 | |
![]() | 17. | Třemošná | Plzeň-sever | 34,66 | NP | 34,66 | 85,34 | |
![]() | 18. | Manětín B | Plzeň-sever | 35,72 | 35,72 | NP | 84,28 | |
![]() | 19. | Horní Bělá B | Plzeň-sever | NP | NP | NP | - | |
![]() | 20. | Nevřeň B | Plzeň-sever | MS | MS | MS | - |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Manětín A | Plzeň-sever | 20,11 | NP | 20,11 | 99,89 | |
![]() | 2. | Bolevec A | Plzeň-město | 21,18 | 26,11 | 21,18 | 4,93 | |
![]() | 3. | Letkov | Plzeň-jih | 21,63 | 24,34 | 21,63 | 2,71 | |
![]() | 4. | Kožlany A | Plzeň-sever | 21,75 | 41,70 | 21,75 | 19,95 | |
![]() | 5. | Horní Hradiště A | Plzeň-sever | 22,48 | NP | 22,48 | 97,52 | |
![]() | 6. | Bolevec Pinďule A | Plzeň-město | 23,38 | 38,00 | 23,38 | 14,62 | |
![]() | 7. | Obora A | Plzeň-sever | 23,56 | 23,56 | NP | 96,44 | |
![]() | 8. | Bolevec Pinďule B | Plzeň-město | 23,58 | 26,84 | 23,58 | 3,26 | |
![]() | 9. | Ledce C | Plzeň-sever | 24,29 | 24,29 | NP | 95,71 | |
![]() | 10. | Bučí | Plzeň-sever | 24,66 | 33,43 | 24,66 | 8,77 | |
![]() | 11. | Horní Bělá A | Plzeň-sever | 24,77 | 24,77 | NP | 95,23 | |
![]() | 12. | Horní Hradiště B | Plzeň-sever | 25,77 | 35,62 | 25,77 | 9,85 | |
![]() | 13. | Všeruby | Plzeň-sever | 26,11 | 48,91 | 26,11 | 22,80 | |
![]() | 14. | Bolevec Pinďule C | Plzeň-město | 27,62 | 27,62 | NP | 92,38 | |
![]() | 15. | Ledce A | Plzeň-sever | 27,74 | 27,74 | 33,06 | 5,32 | |
![]() | 16. | Kaznějov A | Plzeň-sever | 28,19 | 33,68 | 28,19 | 5,49 | |
![]() | 17. | Nevřeň A | Plzeň-sever | 28,52 | 28,52 | 31,37 | 2,85 | |
![]() | 18. | Dolany | Plzeň-sever | 28,57 | 34,73 | 28,57 | 6,16 | |
![]() | 19. | Ledce D | Plzeň-sever | 29,52 | 33,58 | 29,52 | 4,06 | |
![]() | 20. | Obora B | Plzeň-sever | 31,01 | 31,01 | NP | 88,99 | |
![]() | 21. | Bolevec B | Plzeň-město | 31,25 | NP | 31,25 | 88,75 | |
![]() | 22. | Úněšov A | Plzeň-sever | 31,43 | 33,43 | 31,43 | 2,00 | |
![]() | 23. | Chotíkov | Plzeň-sever | 32,58 | 33,36 | 32,58 | 0,78 | |
![]() | 24. | Kaznějov B | Plzeň-sever | 36,34 | 36,34 | 45,42 | 9,08 | |
![]() | 25. | Stýskaly | Plzeň-sever | 39,56 | NP | 39,56 | 80,44 | |
![]() | 26. | Kožlany | Plzeň-sever | 43,10 | 43,10 | NP | 76,90 | |
![]() | 27. | Kožlany B | Plzeň-sever | 43,13 | 43,13 | NP | 76,87 | |
![]() | 28. | Horní Bělá B | Plzeň-sever | 56,86 | NP | 56,86 | 63,14 | |
![]() | 29. | Úněšov B | Plzeň-sever | NP | NP | NP | - | |
![]() | 29. | Obora C | Plzeň-sever | NP | NP | NP | - | |
![]() | 31. | Manětín B | Plzeň-sever | MS | MS | MS | - |
Přípravka, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bolevec Pinďule | Plzeň-město | 40,90 | 56,21 | 40,90 | 15,31 | |
![]() | 2. | Kožlany | Plzeň-sever | 43,10 | 43,10 | 50,56 | 7,46 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Úněšov | Plzeň-sever | 60,76 | 51,18 | 51,18 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Kaznějov | Plzeň-sever | 65,21 | 114,52 | 65,21 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Manětín | Plzeň-sever | 18,54 | 17,32 | 17,32 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Líté | Plzeň-sever | NP | 17,36 | 17,36 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Obora | Plzeň-sever | 20,28 | 17,96 | 17,96 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Ledce | Plzeň-sever | NP | 18,03 | 18,03 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 21,06 | 18,04 | 18,04 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Manětín | Plzeň-sever | NP | 18,51 | 18,51 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Chrást | Plzeň-sever | 19,63 | 18,91 | 18,91 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Obora | Plzeň-sever | 20,23 | 19,06 | 19,06 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Úněšov | Plzeň-sever | 20,47 | 19,58 | 19,58 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Bučí | Plzeň-sever | 20,27 | NP | 20,27 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Nevřeň | Plzeň-sever | 20,58 | 28,16 | 20,58 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Nevřeň | Plzeň-sever | 22,63 | 21,02 | 21,02 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Chotíkov | Plzeň-sever | 21,35 | 22,84 | 21,35 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 40,21 | 22,18 | 22,18 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Obora | Plzeň-sever | NP | 22,42 | 22,42 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Všeruby | Plzeň-sever | 23,23 | 36,42 | 23,23 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Bučí | Plzeň-sever | 24,08 | 44,70 | 24,08 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Úněšov | Plzeň-sever | NP | 24,38 | 24,38 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Třemošná | Plzeň-sever | NP | 25,08 | 25,08 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Bolevec | Plzeň-město | NP | 25,17 | 25,17 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Bolevec | Plzeň-město | 27,34 | 25,30 | 25,30 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Bolevec | Plzeň-město | 27,07 | NP | 27,07 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Obora | Plzeň-sever | 35,18 | 27,31 | 27,31 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Hadačka | Plzeň-sever | 36,00 | 27,57 | 27,57 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Kaznějov | Plzeň-sever | 41,64 | 27,92 | 27,92 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Chotíkov | Plzeň-sever | 29,34 | NP | 29,34 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Kožlany | Plzeň-sever | 33,75 | NP | 33,75 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Bolevec | Plzeň-město | 37,55 | 35,78 | 35,78 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Dolany | Plzeň-sever | NP | 38,15 | 38,15 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Malesice | Plzeň-město | 39,05 | NP | 39,05 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Obora | Plzeň-sever | 16,88 | 16,03 | 16,03 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 20,11 | 18,69 | 18,69 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Manětín | Plzeň-sever | 21,94 | 19,13 | 19,13 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Dolany | Plzeň-sever | NP | 20,00 | 20,00 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Chrást | Plzeň-sever | 22,77 | 20,53 | 20,53 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Ledce | Plzeň-sever | 21,24 | 39,06 | 21,24 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Obora | Plzeň-sever | 24,22 | 21,34 | 21,34 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Všeruby | Plzeň-sever | 23,22 | 21,49 | 21,49 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Všeruby | Plzeň-sever | 28,87 | 21,49 | 21,49 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Kaznějov | Plzeň-sever | 24,97 | 22,88 | 22,88 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Manětín | Plzeň-sever | 23,17 | 27,20 | 23,17 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Manětín | Plzeň-sever | 24,36 | 28,41 | 24,36 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Obora | Plzeň-sever | 25,34 | 27,68 | 25,34 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Všeruby | Plzeň-sever | 29,18 | 26,56 | 25,56 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Chotíkov | Plzeň-sever | NP | 25,64 | 25,64 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Nevřeň | Plzeň-sever | 25,95 | NP | 25,95 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 25,79 | 26,07 | 26,07 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Bolevec | Plzeň-město | 28,28 | 30,21 | 28,28 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Bučí | Plzeň-sever | 28,47 | NP | 28,47 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Obora | Plzeň-sever | 47,49 | 28,78 | 28,78 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Kaznějov | Plzeň-sever | 29,11 | NP | 29,11 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Třemošná | Plzeň-sever | 30,62 | 33,50 | 30,62 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Ledce | Plzeň-sever | 32,51 | 43,41 | 32,51 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Kaznějov | Plzeň-sever | NP | 32,99 | 32,99 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Bolevec | Plzeň-město | NP | 33,19 | 33,19 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Kožlany | Plzeň-sever | NP | 33,25 | 33,25 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Nekmíř | Plzeň-sever | 36,65 | 33,52 | 33,52 | 2014/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Všeruby | Plzeň-sever | 36,92 | NP | 36,92 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Obora | Plzeň-sever | NP | 40,01 | 40,01 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Malesice | Plzeň-město | NP | 42,57 | 42,57 | 2026/05/09 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire Sport - Děti-starší | 20,64 | https://youtu.be/rRzj-69XSuY | Jiří Studnička | |
Fire Sport - Děti-starší | 23,24 | https://youtu.be/hhTZH-asbrk | Jiří Studnička | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















