Muži Ženy | |
---|---|
ID FireSport: | 139459 |
Okres: | Jičín |
Kraj: | Královéhradecký |
Souřadnice: | 50°19*54*N,15°40*51*E |
PSČ: | 507 76 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Skála | JN | 16,68 | 16,69 | 16,69 | 2023/08/12 | |
2. | Krásná Ves | MB | 16,36 | 16,80 | 16,80 | 2023/07/08 | |
3. | Jirkov | JN | 16,58 | 16,88 | 16,88 | 2023/08/19 | |
4. | Pšánky | HK | 16,07 | 16,91 | 16,91 | 2023/09/02 | |
5. | Smidary | HK | 16,55 | 17,15 | 17,15 | 2024/05/04 | |
6. | Bechov | MB | 17,16 | 16,95 | 17,16 | 2023/05/27 | |
7. | Kosmonosy | MB | 17,19 | 17,18 | 17,19 | 2023/05/13 | |
8. | Letohrad - Orlice | UO | 17,33 | 16,78 | 17,33 | 2023/07/22 | |
9. | Letohrad - Kunčice | UO | 16,71 | 17,35 | 17,35 | 2023/07/23 | |
10. | Sychrov | MB | 17,43 | 17,13 | 17,43 | 2023/06/10 | |
11. | Dubenec | TU | 17,45 | 17,33 | 17,45 | 2023/07/01 | |
12. | Letohrad - Orlice | UO | 17,51 | 17,53 | 17,53 | 2022/07/23 | |
13. | Dneboh | MB | 16,83 | 17,66 | 17,66 | 2023/09/10 | |
14. | Dubenec | TU | 17,72 | 17,18 | 17,72 | 2023/07/01 | |
15. | Libuň | JC | 17,87 | 17,18 | 17,87 | 2023/05/28 | |
16. | Kosmonosy | MB | 17,37 | 18,00 | 18,00 | 2024/05/18 | |
17. | Benešov u Semil | SM | 17,90 | 18,08 | 18,08 | 2023/09/23 | |
18. | Tanvald | JN | 18,36 | 16,77 | 18,36 | 2023/09/09 | |
19. | Meziměstí | NA | 18,56 | 18,61 | 18,61 | 2022/07/17 | |
20. | Radimovice | LI | 19,25 | 18,92 | 19,25 | 2024/05/19 | |
21. | Pšánky | HK | 17,15 | 19,27 | 19,27 | 2022/09/04 | |
22. | Pěnčín | JN | 18,51 | 19,78 | 19,78 | 2023/08/26 | |
23. | Malá Skála | JN | 19,21 | 20,17 | 20,17 | 2022/08/13 | |
24. | Košťálov | SM | NP | NP | NP | 2023/09/16 | |
25. | Dneboh | MB | NP | NP | NP | 2022/09/11 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Ligy výsledky týmu
7. místo JL 202310. místo VČHL 20232. místo VČHL 20245. místo PKL 202412. místo JL 2024
Jizerská liga
Tým: Rašín , nejlepěí čas: 18,00 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 10 počet výsledků: 2x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Rašín , nejlepěí čas: 14,82 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 14 počet výsledků: 1x
Východočeská hasičská liga
Tým: Rašín , nejlepěí čas: 17,15 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 17 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2024
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2024/05/04 | Smidary, VČHL Smidary | 17 | |
2024/05/18 | Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse | 17 | |
2024/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | 17 | |
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | 17 | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | 17 | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | 17 | |
2024/06/15 | Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje | 28 | |
2024/06/16 | Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ | 28 | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 17 | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | 17 | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | 17 | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 17 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře